Pneumatické brusky PROFI

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

banner_ikony_procarosa-r

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • pneumaticka-bruska-procarosa-profi-pcs Kód: PBP004
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS001, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: kombinace vysokého výkonu a nízké hmotnosti, rychlosti v rozsahu 0 - 12000 ot./min, zdvih 2,5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  2 500 Kč
 • pneumaticka-bruska Kód: PBP005
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS002, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: kombinace vysokého výkonu a nízké hmotnosti, rychlosti v rozsahu 0 - 12000 ot./min, zdvih 5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  2 500 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa Kód: PBP002
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS RS101, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů.

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 2,5 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  6 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-profi Kód: PBP003
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS RS102, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů.

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 5 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  6 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-profi Kód: PBP001
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 8 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  7 160 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem