Pneumatické brusky

Pneumatická bruska je nedílnou součástí každého lakovacího procesu. Procarosa nabízí velmi široký sortiment pneumatických brusek pro průmyslové i autoservisní využití. Nové modelové řady nabízejí maximální výkon za použití nejpokročilejších materiálů i nízkou hmotnost a vysokou životnost nářadí. Nářadí Procarosa a taktéž brusky procházejí stále řadou modernizací a úprav. V kategorii brusky poháněné stlačeným vzduchem lze najít všechny běžně používané typy. Patří sem pneumatická úhlová bruska, pneumatická excentrická bruska i stopková bruska, pneumatická vibrační bruska a pneumatická přímá bruska. Brusky jsou nezastupitelné při broušení a ručním frézování. Pneumatické brusky najdou své uplatnění všude, kde je vyžadován bezchybný výsledek při úpravě povrchů. Orbitální bruska slouží k dosažení perfektního povrchu při průběžném či finálním broušení. Úhlová bruska se hodí pro práce při větším úběru materiálu, přímá bruska na úpravu a sjednocování jednotlivých povrchů. Stačí si jen vybrat tu vhodnou pro vaše potřeby. Pokud byste sháněli další nářadí jako jsou lakovací, ofukovací nebo pískovací pistole, naleznete je v kategoriích lakování a pískování.

banner_ikony_procarosa-r

 

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem

 • pneumaticka-bruska-procarosa-profi-pcs Kód: PBP004
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS001, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: kombinace vysokého výkonu a nízké hmotnosti, rychlosti v rozsahu 0 - 12000 ot./min, zdvih 2,5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  2 500 Kč
 • pneumaticka-bruska Kód: PBP005
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS002, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: kombinace vysokého výkonu a nízké hmotnosti, rychlosti v rozsahu 0 - 12000 ot./min, zdvih 5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  2 500 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa Kód: PBP002
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS RS101, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů.

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 2,5 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  6 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-profi Kód: PBP003
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS RS102, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů.

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 5 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  6 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-profi Kód: PBP001
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 8 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  7 160 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-premium-303 Kód: PBP018
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 303, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek.

  Základní parametry: vibračně-rotační, nejtišší v této třídě, nejmenší vibrace, zdvih 3 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  8 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-premium-306 Kód: PBP017
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 306,patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: vibračně-rotační, nejtišší v této třídě, nejmenší vibrace, zdvih 6 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  8 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-premuim-309 Kód: PBP016
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 309,  patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: vibračně-rotační, extrémně tichý provoz a redukované vibrace, zdvih 9 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  8 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-premium-150-a-5 Kód: PBP015
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PREMUIM 150 A, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: dobrá účinnost při broušení, lehká váha, zdvih 5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  11 900 Kč
 • pneumaticka-minibruska-procarosa-premium-de Kód: PBP014
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická minibruska Procarosa PREMIUM DE 3, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: pneumatická-vibrační, kompaktní rozměry a hmotnost, zdvih 3 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  12 100 Kč
 • pneumaticka-minibruska-procarosa-premium-ob Kód: PBP013
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická minibruska Procarosa PREMIUM OB 3, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: pneumatická-vibrační, kompaktní rozměry a hmotnost, zdvih 3 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  12 800 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-premium-562 Kód: PBP012
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 562, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: vibračně-rotační,s odsáváním, zdvih 5,2 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  15 800 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem