Jak vybrat dílenský mycí stůl

 Dílenské mycí stoly využije každý, kdo potřebuje rychle a efektivně čistit drobnější předměty nebo součástky v nejrůznějších provozech nebo menších dílnách.  

Jaký mycí stůl lze dnes na trhu pořídit? Je jich celá řada. Vyrábějí se stoly čínské levnější a celá řada stolů evropských. Jsou také společnosti, které stoly zapůjčují, ale mnohdy své zákazníky nutí do častější výměny čistících kapalin. Z našeho pohledu je asi nejlepší filozofie našeho zákazníka nechat hospodařit s kapalinou samotného a pouze mu zařídit bezplatný odvoz a likvidaci starého sudu se znečištěnou náplní.

Tvarů stolů a konstrukcí je také mnoho. Stoly se rozlišují především velikostí záchytné vany. Často jsou konstruované na 50 – 200 l sudy.

 

Dílenská chemie v sudech, jak to funguje?

Na výběr je více prostředků. Sud má sání a vypouštění do jednoho hrdla v sudu. Chemické vlastnosti například Purgasolu jsou takové, že odděluje znečištěnou kapalinu a ukládá ji na dně sudu. Sání odčerpává kapalinu z horní vrstvy zásobníku. V případě, že v sudu dojde čistá kapalina, sud se zaplní znečištěnou a ztratí své vlastnosti. Je potřeba sud vyměnit.

Typ_M-OW_Reiniger_Kreislauf_Prinzip

Ekologie: 

V případě požadavku na profesionální práci podle místních zákonů, je potřeba využívat certifikované společnosti a její výrobky, které vám umožní legální a bezproblémové čištění s využitím zpětné likvidace použitých čističů a odmašťovačů.

 

Certifikáty: 

Mycí stoly a Procarosa ibs produkty mají všechny veškeré potřebné certifikáty. QM certifikaci, posudek o snášenlivosti na pokožku a certifikaci na likvidaci odpadů podle § 52 odst. 1 německého zákona KrW/AbfG (Zákon o oběhovém hospodářství) ve všech spolkových zemích registrovaný. Na každý mycí stůl do dílny i nerezové mycí stoly zajištujeme zdarma službu odvozu starého a dodávky nového mycího přípravku.

Na závěr, jak tedy vybrat vhodný mycí stůl. Pokud máte stůl na hodně občasné použití a máte svoji čistící kapalinu, můžete se podívat na řadu PROFI. Pokud potřebujete čistit častěji, jste firma a chodí vám kontrola na likvidaci odpadů, pak bychom doporučili jednoznačně zabrousit do řady PREMIUM. Zde jsou stoly od kvalitního německého výrobce a odpovídají směrnicím EU a certifikací TUV. 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.