]

Jak vybrat dílenský nábytek

 

Jak správně vybrat dílenský nábytek. Na první pohled by se dalo očekávat, že se jedná o okrajovou záležitost provozů a samotný výběr není ničím složitým a důležitým. Nicméně je pár drobností, které není radno podceňovat. Pravdou je, že každý efektivní prostor a hlavně ten pracovní, utváří především pořádek a přehlednost.

Při výběru dílenského nábytku se musíte obecně řídit jinými pravidly, než při nákupu čehokoliv jiného. Máme sepsaných pár bodů, podle, kterých je možné nábytek dobře navolit.

 

ROZMĚRY

Jedná se o základní radu, kterou často zákazníci podceňují. Před nákupem si důkladně promyslete, jaký prostor pro nábytek chcete mít vyčleněný. Změřte důkladně rozměry tohoto prostoru. Dalším důležitým aspektem je počet lidí, který bude nábytek využívat a jaké mají požadavky na uspořádání zásuvek.

Určitě si nezapomeňte před zakoupením nábytek pořádně prostudovat a případně i osobně prohlédnout. Nepřehledné nebo nevyhovující uspořádání nářadí je nemalou komplikací pro pracovníky a veškerou obsluhu. V případě profesionálů vše platí dvojnásob. Při výběru můžete kontaktovat naše pracovníky a vše s nimi prokonzultovat.

IMG_20200720_130246-2     stažený soubor_2    IMG_20200720_130624-2

 

VOLBA KVALITY A POUŽITÝCH MATERIÁLŮ

Naše produkty jsou vyráběny pouze z kvalitních materiálů od prověřených dodavatelů. Nábytek je proveden z pevného kompozitu a je možné vybrat různé materiály pracovní desky a to buďto z oceli nebo dřeva. Všechny komponenty jednotlivých sestav lze kombinovat podle potřeby a vytvářet tak vysoce individuální sestavy tak, aby co nejvíce pasovaly do vašeho prostoru.

 

ZA KVALITU SE PLATÍ  - TO UŽ DÁVNO NENÍ PRAVDOU

Nic není zadarmo a kvalita už vůbec ne. Toto samozřejmě dávno neplatí. Při troše snahy a dobré vůli se dodavatelé dokáží dostat k velice zajímavým produktům, které vykazují velice slušnou kvalitu, dobrou variabilitu a především i cenu. Nenechte se vylekat přemrštěnými cenami. Prohlédněte si nábytek od značky Procarosa a jeho sety, které vás určitě přesvědčí o opaku.

 

MÁME SKVĚLOU KONKURENCI. PROČ NAKOUPIT PRÁVĚ OD NÁS?

Naše společnost se zabývá vývojem a prodejem vybavení dílen a karosáren řadu let. V této kategorii dílenského nábytku jsme udělali hodně práce za vás. Podařilo se nám probojovat velkým množstvím výrobců, velkým množstvím jednotlivých kusů nábytků v různých kvalitách, provedeních, barvách, cenách a 1000 možných kombinacích. Z toho všeho jsme podle poptávky a požadavků našich zákazníků jednoduše postavili dílenské sety, které jsou sestaveny z těch nejvýhodnějších a nejzajímavějších komponentů. To vše jsme jednoduše rozdělili do šesti sestav, které se odlišují především velikostně. Sety jsme označily podle velikosti oblečení XS - XXL. V případě zájmu o individuální sestavu nad rámec této nabídky, se vám samozřejmě také rádi pokusíme vyjít vstříc.

 

2-Sestava Procarosa-L