]

Jak vylepšit podlahu v dílně

 

REKONSTRUKCE PODLAHY ZA PÁR HODIN !

Opravdu je to možné za pár hodin. Věřte tomu, že PVC podlahy Procarosa zvládne položit úplně každý, a to bez nutnosti placení za podlaháře nebo jiné řemeslníky. Pokládka našich modelů podlah je skutečně jednoduchá, rychlá a čistá. Máme široký sortiment barev a tipů. Proto věříme, se si u nás vybere úplně každý a doladí si svou podlahu k obrazu svému.

 

       Car Repair Shop     Garage 4

 

Jedinečné podlahové řešení výhradně od českých výrobců. Dlažba je vyrobena z kvalitního a odolného PVC, díky kterému má mimořádnou odolnost, praktičnost a dobrý vzhled. Díky širokému výběru můžete podlahu kombinovat a využít ji třeba jenom na podlaze ve své garáži nebo například ve vaší firmě, kde pomocí barev můžete vytvářet pruhy – zóny a podobně.

 

CO ZNAMENÁ OZNAČENÍ HARD A STANDARD?

Dělá se ve dvou provedeních - Hard a Standard. Podlaha STANDARD je z typu PVC, které vykazuje větší pružnost a je příjemnější na dotek. Tento model je proto určen spíše do garáží, na terasu a všude tam, kde se po podlaze nebude jezdit s autem nebo jinou těžkou technikou. Zato dlažba HARD je vzhledově stejná, ale složení PVC je jiné. Dlažba je téměř neohybná a vykazuje velkou tuhost a odolnost. Vhodná je do všech provozů. Může se zatěžovat manipulační technikou nebo na ní můžete stavět těžké stroje.

 

PROČ PODLAHY PROCAROSA A NE JINÉ?

Betonové podlahy mají své výhody, ale také mnoho nevýhod. Takováto podlaha je méně odolná proti rozpouštědlům a solím. Působení provozních kapalin se tak časem projeví nejen na jejím vzhledu. Beton se začne drolit, kromě různých výmolů a děr Vás nemile překvapí i zvýšená prašnost. Betonovou podlahu můžete opatřit nátěrem, který betonový povrch zpevní. Jde o levnou, ale pracnou variantu.

Dlaždice Procarosa jsou zajímavou alternativou. Jsou cenově dostupné, nenáročné na pokládku a velice jednoduše se udržují čisté. Určitě výhodou je jejich mobilita. V případě, že jste třeba v nájmu a nechce se vám investovat do něčeho, co není vaše, pak PVC modulární dlažba je to pravé. Po ukončení provozu nebo nájmu jednoduše přenesete jinam nebo ji prodáte.

 

ČIŠTĚNÍ PODLAHY 

Podlahové krytiny Procarosa vyčistíte jakýmkoliv saponátem s vodou. Podlaha je výrazně odolná proti nejrůznějším chemikáliím, ať už zásaditým nebo kyselým. Doporučeno je však takto agresivní znečištění z podlahy co nejdříve opláchnout. Dlažba je odolná i na ohyb a náraz. 

 

JAK PODLAHU INSTALOVAT?

Na instalaci podlahy Procarosa budete potřebovat pouze gumovou paličku a nožík nebo řezačku pro řezání dlaždic. Jestli máte podklad nerovný, bude potřeba nivelace. Drobné praskliny nebo nerovnosti nevadí. 

  Installation 2    Installation 3    Installation 4

 

 

DALŠÍ INFORMACE K PODLAHÁM

Zaujala vás podlaha Procarosa? Pokud ano, více naleznete zde: PODLAHY, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 704 705 666 nebo na na našem emailu info@procarosa.cz. Rádi vám poradíme s výběrem metráží nebo jinou problematikou.