Přenosný spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-3180A

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Přenosný spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-3180A, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: napětí 220 V (1-fázové), váha 37/28 kg. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 15 488 Kč včetně DPH
12 800 Kč    
Kód produktu SPC013
Značka Procarosa
Kategorie SPOTOVACÍ PŘÍSTROJE PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Přenosný spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-3180A, s pokročilým integrovaným obvodem, funkčními moduly a novou technologií vysoce výkonného posunu pro pohodlné úpravy se toto zařízení naučíte rychle a snadno používat. Nezávislý vývoj vyspělých technologií, vysoká spolehlivost, snadná obsluha a vysoká účinnost jsou předními vlastnostmi této svářečky. 

Mikroprocesorový řídící systém optimalizuje svařovací parametry. Využívá pokročilé technologie digitálního řízení a jeho design je uživatelsky přívětivý, proto stačí pouze vybrat svařovací proud a tím dosáhnete nejlepších výsledků svařování. Funkce automatické detekce napětí a vícetónový usměrňovač je také součástí. 

 

Napětí [V] 220 (1-fázové)
Příkon [kW]
Vstupní proud [A] 16
Maximální svařovací proud [A]
Rozměry [mm] 380 x 850 x 890
Hmotnost [Kg] 37/28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: