Propojovací garážová dlažba Procarosa PREMIUM-PG1

 
 

Propojovací garážová dlažba Procarosa PREMIUM-PG1, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek.  

Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 80 cm, má jedinečný design, umožňuje velice snadnou a rychlou instalaci. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 365,42 Kč včetně DPH
302 Kč    
Kód produktu PPW004
Značka Procarosa
Kategorie Průmyslové podlahy PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Propojovací garážová dlažba Procarosa PREMIUM-PG1, jsou exkluzivní velkokapacitní dlaždice zajišťují rychlou instalaci a dobrou nosnost. Díky kombinaci s jinou dlaždicí 40 cm, lze flexibilně vytvářet vlastní zakázkovou konstrukci. 

Mezi hlavní výhody patří, že je dlaždice vytvořena čtyřbodovou vstřikovací hmotu, která zajišťuje důkladné rozložení materiálu. 

Propojovací garážová dlažba Procarosa PREMIUM-PG1, spodní strana této dlaždice je navržena s kanály, které umožňují snadná vyprázdnění těžkých nečistot, hustého bláta nebo rozlitých tekutin. 

Vybírat může z následující barev: žlutá, modrá, zelená, černá, červená a šedá.

Materiál polypropylenový kopolymer
Rozměr dlaždice [cm] 40 x 80
Výška [cm] 3
Připojení zámkové
Válečková zátěž [t] 13,5
Rozsah teplot [°C] -30 až 120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: