]

Půjčovna

 

Půjčovna foto

 

 

Omlouváme se, ale momentálně vzhledem k situaci půjčovna MIMO PROVOZ.

PŮJČUJEME  VŠE PRO PÍSKOVÁNÍ :

Procarosa zapůjčuje pískovací technologie. Jedná se o profesionální tlakové tryskací zařízení, které vám zásadně urychlí a zjednoduší práci. Pískovačky máme připravené zejména pro stavebnictví, kamenictví, čištění železných konstrukcí nebo pro samotný průmysl.

 

V půjčovně naleznete:

Mobilní pískovací zařízení (přenosné) s objemem nádoby (10 – 100 l). Dále zapůjčujeme pískovací boxy, které máme v objemu (420 – 1200 l). Vše ostatní jako je příslušenství, ochranné pomůcky, kompresor a zároveň vám dodáme potřebný druh abraziva. Cena služby se počítá podle počtu dnů zapůjčení a zapůjčeného pískovacího zařízení, příslušenství a odebraného abraziva. Vše naleznete v ceníku níže.

 

Výběr zařízení:

Při výběru vhodné pískovací technologie se na nás před zapůjčením neváhejte obrátit. Pokusíme se vám doporučit adekvátní technologii pro co největší efektivitu vaší práce. V případě objednávky a pronájmu na dálku, je možné i zaslat foto prováděného dílu nebo zakázky.

 

Podmínky zapůjčení:

Podmínky zapůjčení jsou standardní. U fyzických osob je třeba doložit alespoň jeden doklad totožnosti (OP, PAS, ŘP) u podnikajících osob doložit oprávnění k podnikání (kopie ŽL, VOR) a opět alespoň jeden doklad totožnosti osoby, která si bude zařízení zapůjčovat. Pro všechny zákazníky pak platí zaplacení vratné kauce v dohodnuté výši v závislosti na počtu zapůjčené tryskací technologie a příslušenství. Platby za příslušné poplatky je u nás možno provádět v hotovosti na pokladně nebo převodem.

 

 

CENÍK:

 

Ceník_mobilní pískovačky 

 

 

Ceník_pískovací boxy2