Respirátory, masky

banner_ikony_procarosa-r

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • jednorazova-prachova-maska Kód: 1119
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Základní parametry: jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem pro ochranu dýchacího systému proti prachu, částicovým aerosolům a kapalinovým aerosolům. Určeno především pro práci v podmínkách velmi vysoké fyzické zátěže a vysoké úrovně prachu. Minimální počet kusů pro samostatnou objednávku tohoto zboží je 20. Detailní informace naleznete níže. 

  90 Kč
 • jednorazova-prachova-maska-ffp2 Kód: 1122
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Základní parametry: jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem pro ochranu dýchacího systému proti prachu, částicovým aerosolům a kapalinovým aerosolům. Určeno především pro práci v podmínkách velmi vysoké fyzické zátěže a vysoké úrovně prachu. Minimální počet kusů pro samostatnou objednávku tohoto zboží je 20. Detailní informace naleznete níže. 

  105 Kč
 • jednorazova-prachova-maska-ffp3 Kód: 1125
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Základní parametry: jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem pro ochranu dýchacího systému proti prachu, částicovým aerosolům a kapalinovým aerosolům. Určeno především pro práci v podmínkách velmi vysoké fyzické zátěže a vysoké úrovně prachu. Minimální počet kusů pro samostatnou objednávku tohoto zboží je 10. Detailní informace naleznete níže. 

  220 Kč
 • maskovaci-polomaska-sada Kód: 1113
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Základní parametry: byla navržena tak, aby odolala obtížným pracovním podmínkám v prostředí s prachem, aerosolem a nebezpečnými látkami, dokonale se přizpůsobuje různým typům obličeje, je dodávána v jedné univerzální velikosti a byla vybavena velmi rychlým a jednoduchým systémem upevnění tlumiče, které poskytují uživateli široké nastavení. Detailní informace naleznete níže.

  3 500 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem