Sada spotovacího přístroje Procarosa PROFI FY-9018

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Sada spotovacího přístroje Procarosa PROFI FY-9018, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: napětí 220 V (1-fázové), váha 153 kg, maximální svařovací proud 2000 A. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 100 551 Kč včetně DPH
83 100 Kč    
Kód produktu SPC004
Značka Procarosa
Kategorie SPOTOVACÍ PŘÍSTROJE PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Sada spotovacího přístroje Procarosa PROFI FY-9028, zahrnuje nejmodernější zabudovanou technologii invertorů, profesionální střídavý stahovák, pneumatický pohár, lis, zdvihací tyč se dvěmi nebo čtyrmi rameny a další. 

Je to kompletní sada nástrojů pro opravu karosérií, která splňuje mezinárodní standardy včetně nejrůznějších vysokorychlostních rychlouzávěrů, které mohou dosáhnout vynikajících výsledků na ocelových nebo železných panelech.

 

Napětí [V] 220 (1-fázové)
Příkon [kW] 4
Vstupní proud [A] 40
Maximální svařovací proud [A] 2000
Rozměry [mm] 950 x 515 x 1550
Hmotnost [Kg] 153

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: