Spotovací přístroj Procarosa PREMIUM 3000

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Spotovací přístroj Procarosa PREMIUM 3000, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: napětí 400V, váha 24 kg, maximální svařovací proud 3000 A. Detailní informace naleznete níže.

Sleva za REGISTRACI a PLATBU - víczde

Dostupnost Na dotaz
Cena 24 563 Kč včetně DPH
20 300 Kč    
Kód produktu SPP015
Značka Procarosa
Kategorie SPOTOVACÍ PŘÍSTROJE PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Spotovací přístroj Procarosa PREMIUM 3000, je základním nástrojem pro opravy karoserií, nezbytný v každé dílně a lakovně.

Je vybaven elektronickým ovládacím panelem, který umožňuje plynulé a přesné nastavení aktuálního a svařovacího času. To je velmi důležité v případě velmi tenkých skeletů, kde se element může velmi snadno přehřívat a poškodit materiály. Kromě toho má výkonný transformátor fáze-fáze s napájecím zdrojem 2 x 200 V, který zajišťuje velmi stabilní provoz zařízení a chrání před náhlými poklesy napětí. Díky technologii a krátkým proudovým impulzům, umožňuje opravu komponentů bez nutnosti demontáže čalounění.

Základní vlastnosti:

  1. tři provozní režimy: automatický - zařízení lze svařit bez stisknutí tlačítka na pracovní rukojeti, ruční - umožňuje nastavit čas a svařovací výkon, pulzující - pro pozinkované plechy s oxidovaným povrchem nebo stopami barev
  2. regulace výstupního výkonu (svařovací proud)
  3. nastavení doby svařování
  4. elektronická optimalizace svařovacího procesu
  5. ochrana proti přehřátí (automatický tepelný spínač při 85 °C)

 

Sada obsahuje: elektronický kompaktní spořič, protiváha s držákem trojúhelníku 1,1 kg, krimpovací elektroda (bublina), uhlíková elektroda D 10,4 mm pro rozstřikování (4 ks), výtokový měděný trojúhelník (10ks)

Napětí [V] 400
Příkon [kW] 3,3
Maximální svařovací proud [A] 3000
Rozměry [mm] 345 x 220 x 280
Hmotnost [Kg] 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.