Stříkací pistole PREMIUM

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

banner_ikony_procarosa-r

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • strikaci-pistole-spp-hte Kód: SPP005
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP HTE, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: je určena pro stříkání akrylových barev, polyuretanových barev, čirých laků a základových barev. Detailní informace naleznete níže.

  6 300 Kč
 • strikaci-pistole-spp-pl Kód: SPP006
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP PLpatří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: je určena pro dokončovací práce při opravách laků, objem nádrže 125 ml. Detailní informace naleznete níže.

  12 200 Kč
 • strikaci-pistole-spp-80 Kód: SPP007
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 80, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry:  je určená pro opravy, stínování a umělecké stříkání, pro použití s ​​konvenčními a vodou ředitelnými povlaky, hmotnost 205 g. Detailní informace naleznete níže.

  13 300 Kč
 • strikaci-pistole-spp-pro-lite Kód: SPP008
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP Pro Lite, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: je určená pro povrchovou úpravu tenkých a vodních nátěrů. Detailní informace naleznete níže.

  16 900 Kč
 • strikaci-pistole-spp-ws Kód: SPP009
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP WS, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: je určena pro nanášení barvy stříkáním/pokrývání libovolného typu v průběhu dokončovacích prací s vysokou intenzitou ve výrobních a servisních aplikací. Detailní informace naleznete níže.

  17 300 Kč
 • strikaci-pistole-spp-ws2 Kód: SPP010
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP WS2patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: je určena pro lakování základních vodou ředitelných, konvenčních barev a čirého laku. Detailní informace naleznete níže.

  26 100 Kč
 • strikaci-pistole-spp-400 Kód: SPP011
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 400, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry:  je určena pro lakování vodou ředitelných a tradičních základních laků a dalších povrchových a dekorativních povlaků, pracovní spotřeba vzduchu 270 l/min. Detailní informace naleznete níže.

  26 500 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem