Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 400

 
  • 1 z 3
 

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 400, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry:  je určena pro lakování vodou ředitelných a tradičních základních laků a dalších povrchových a dekorativních povlaků, pracovní spotřeba vzduchu 270 l/min. Minimální odběr 12 kusů v balení. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 4 719 Kč včetně DPH
3 900 Kč    
Kód produktu SPP011
Značka Procarosa
Kategorie Stříkací pistole PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 400, je určena pro lakování vodou ředitelných a tradičních základních laků a dalších povrchových a dekorativních povlaků. 

Mezi hlavní výhody patří, že pracovní tlak uvnitř hlavy nepřesahuje 0,7 barů při nízké spotřebě vzduchu 270 l / min . 

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 400, stříkací jednotka (tryska a hlava) pracuje v systému dvojitého atomizačního systému.

Další výhody:

  • umožňuje vysokou opakovatelnost
  • perfektní barevnou reprodukci kovových a perlových laků
  • velmi vysokou účinnost při aplikaci

 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Pracovní tlak[bar] <0,7
Spotřeba vzduchu [l/min] 270

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: