Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 400

 
  • 1 z 3
 

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 400, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry:  je určena pro lakování vodou ředitelných a tradičních základních laků a dalších povrchových a dekorativních povlaků, pracovní spotřeba vzduchu 270 l/min. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 32 065 Kč včetně DPH
26 500 Kč    
Kód produktu SPP011
Značka Procarosa
Kategorie Stříkací pistole PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 400, je určena pro lakování vodou ředitelných a tradičních základních laků a dalších povrchových a dekorativních povlaků. 

Mezi hlavní výhody patří, že pracovní tlak uvnitř hlavy nepřesahuje 0,7 barů při nízké spotřebě vzduchu 270 l / min . 

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP 400, stříkací jednotka (tryska a hlava) pracuje v systému dvojitého atomizačního systému.

Další výhody:

  • umožňuje vysokou opakovatelnost
  • perfektní barevnou reprodukci kovových a perlových laků
  • velmi vysokou účinnost při aplikaci

 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Pracovní tlak[bar] <0,7
Spotřeba vzduchu [l/min] 270