Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP HTE

 
  • 1 z 3
 

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP HTE, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: je určena pro stříkání akrylových barev, polyuretanových barev, čirých laků a základových barev. Minimální odběr 25 kusů v balení. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 1 573 Kč včetně DPH
1 300 Kč    
Kód produktu SPP005
Značka Procarosa
Kategorie Stříkací pistole PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP HTE, je určena pro stříkání akrylových barev, polyuretanových barev, čirých laků a základových barev.

Mezi hlavní výhody patří, že nové hlavy zajistí vysokou přenos stříkaného výrobku.

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP HTE, má ergonomický design, perfektní vyvážení, jednoduché a odolné konstrukce zajistí záruku spokojenosti každému uživateli.

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Přesnost nástřiku (dle náplně)[%] 79-89

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: