Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP Pro Lite

 
  • 1 z 3
 

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP Pro Lite, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: je určená pro povrchovou úpravu tenkých a vodních nátěrů. Minimální odběr 20 kusů v balení. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 3 509 Kč včetně DPH
2 900 Kč    
Kód produktu SPP008
Značka Procarosa
Kategorie Stříkací pistole PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP Pro Lite, je určená pro povrchovou úpravu tenkých a vodních nátěrů. 

Mezi hlavní výhody patří, že je pistole k dispozici ve dvou stříkacích systémech HVLP pro hlavy HV30 a High Efficiency pro hlavy TE10 a TE20 a třech velikostech trysek 1,2 ; 1,3 ; 1.4 . 

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP Pro Lite, má lehké a ergonomické tělo z eloxovaného hliníku v barvě vyhrazené pro koaxiální vzduchový ventil, tryska a jehla vyrobená z nerezavějící oceli, poniklovaná mosazná hlava a těsnění z tenkostěnného materiálu zaručují trvanlivost a přesnost. 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Stříkací systémy HVLP a High Efficiency
Tryska - průměr [mm] 1,2 ; 1,3 ; 1.4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: