Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP Pro Lite

 
  • 1 z 3
 

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP Pro Lite, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: je určená pro povrchovou úpravu tenkých a vodních nátěrů. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 20 449 Kč včetně DPH
16 900 Kč    
Kód produktu SPP008
Značka Procarosa
Kategorie Stříkací pistole PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP Pro Lite, je určená pro povrchovou úpravu tenkých a vodních nátěrů. 

Mezi hlavní výhody patří, že je pistole k dispozici ve dvou stříkacích systémech HVLP pro hlavy HV30 a High Efficiency pro hlavy TE10 a TE20 a třech velikostech trysek 1,2 ; 1,3 ; 1.4 . 

Stříkací pistole Procarosa PREMIUM SPP Pro Lite, má lehké a ergonomické tělo z eloxovaného hliníku v barvě vyhrazené pro koaxiální vzduchový ventil, tryska a jehla vyrobená z nerezavějící oceli, poniklovaná mosazná hlava a těsnění z tenkostěnného materiálu zaručují trvanlivost a přesnost. 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Stříkací systémy HVLP a High Efficiency
Tryska - průměr [mm] 1,2 ; 1,3 ; 1.4