Uhličitan vápenatý Z6

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
  • 1 z 2
 

SLEVA 40 %  -  Pouze pro majitele pískovaček Procarosa (ZDE)

Uhličitan vápenatý je měkký tryskací materiál v zrnitosti cca 200 um, který je určený pro čištění kamene, cihel, plastů, hliníku a keramických výrobků. Uvedená cena je za 50 kg abraziva. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na externím skladě
Cena 2 286,90 Kč včetně DPH
1 890 Kč    
Kód produktu AB011
Značka Procarosa
Kategorie ABRAZIVA
 

Uhličitan vápenatý je interní, granulovaný materiál pro tryskání památek. Jedná se o jeden z nejúčinnějších a nejméně invazivních materiálů pro čištění kamene, cihel a keramických výrobků. Uhličitan vápenatý Z6 byl vybrán pro čištění uměleckých děl. Vysoká jemnost a homogenní velikost zrna s oblým tvarem jsou certifikovány na základně analýzy každé výrobní šarže. Tyto vlastnosti a tvrdost menší než 3 na Mohsově stupnici dělají tento materiál vynikajícím produktem pro čištění kamenných prvků a také starých křehkých cihel na památkových objektech, které jsou znečištěny sazemi, černými krustami a karbonizací. 

Uhličitanem vápenatým je možné tryskat za sucha i za mokra. Dále je vhodný na čištění silně znečištěného hliníku (bloky motorů, chladiče, apod.) V neposlední řadě je používán v situacích, kde je třeba předejít poškození elektrických obvodů. 

Rozměr zrna: cca 200 µm (cca 0,2 mm)

 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

 

Vzhled bílý granulovaný prášek
Tvrdost [mohs] 3
Sypná hmotnost [g/cm3] 1,7
Index lomu 1,59
PH 9,3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: