Uhličitan vápenatý Z6

 
  • 1 z 2
 

Uhličitan vápenatý je měkký tryskací materiál, který je určený pro čištění kamene, cihel, plastů, hliníku a keramických výrobků. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na externím skladě
Cena 769,56 Kč včetně DPH
636 Kč    
Kód produktu AB011
Značka Procarosa
Kategorie ABRAZIVA
 

Uhličitan vápenatý je interní, granulovaný materiál pro tryskání památek. Jedná se o jeden z nejúčinnějších a nejméně invazivních materiálů pro čištění kamene, cihel a keramických výrobků. Uhličitan vápenatý Z6 byl vybrán pro čištění uměleckých děl. Vysoká jemnost a homogenní velikost zrna s oblým tvarem jsou certifikovány na základně analýzy každé výrobní šarže. Tyto vlastnosti a tvrdost menší než 3 na Mohsově stupnici dělají tento materiál vynikajícím produktem pro čištění kamenných prvků a také starých křehkých cihel na památkových objektech, které jsou znečištěny sazemi, černými krustami a karbonizací. 

Uhličitanem vápenatým je možné tryskat za sucha i za mokra. Dále je vhodný na čištění silně znečištěného hliníku (bloky motorů, chladiče, apod.) V neposlední řadě je používán v situacích, kde je třeba předejít poškození elektrických obvodů. 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

 

Vzhled bílý granulovaný prášek
Tvrdost [mohs] 3
Sypná hmotnost [g/cm3] 1,7
Index lomu 1,59
PH 9,3