Vodovzdorný spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-28DC

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Vodovzdorný spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-28DC, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: napětí 380 V (3-fázové), váha 130 kg, maximální svařovací proud 16000 A. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 432 212 Kč včetně DPH
357 200 Kč    
Kód produktu SPC001
Značka Procarosa
Kategorie SPOTOVACÍ PŘÍSTROJE PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Vodovzdorný spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-28DC, je bodová svářečka, která využívá nejmodernější technologie s měkkým spínacím obvodem, který poskytuje kvalitní bodové svary na všech pevných ocelích. FY-28DC je vybaven velkým 5" LCD monitorem a ovládacím panelem, který je zobrazuje svařovací materiál, čas, sílu a tloušťku různých svařovacích modelů. Je velice jednoduchý na zaučení. Jednotky jádra jsou z evropských prémiových značek pro zvýšení celkového výkonu a zajišťují kvalitní práci. V automatickém režimu a expertním režimu budou svařovací data nastaveny automaticky podle tloušťky svařovaného materiálu. 

Jednoduchý a vícenásobný puls a sto svařovacích dat nabízí vysoce kvalitní svařování pro různé nové typy vysokopevnostních ocelí. 

 

Napětí [V] 360 (3-fázové)
Příkon [kW] 30
Vstupní proud [A] 38
Maximální svařovací proud [A] 16000
Rozměry [mm] 800 x 680 x 2030
Hmotnost [Kg] 130

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.