Vytahovací set Procarosa PREMIUM s přísavkami

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Vytahovací set Procarosa PREMIUM s přísavkami, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: skládá se ze tří specializovaných držáků přísavných kelímků o průměru 75, 100 a 125 mm a adaptéru pro opravy. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 7 381 Kč včetně DPH
6 100 Kč    
Kód produktu RPP005
Značka Procarosa
Kategorie Rovnací přístroje a sady
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Vytahovací set Procarosa PREMIUM s přísavkami, je profesionální sada pro bezbarvé odstraňování velkých, středních a malých částí, které se vyskytují na karoseriích vozidel. Souprava se skládá ze tří specializovaných držáků přísavných kelímků o průměru 75, 100 a 125 mm a adaptéru pro opravy. 

Přísavky jsou vyrobeny z velmi ohebného kaučuku, který umožňuje jejich montáž na téměř jakýkoli povrch. Montážní závit je opatřen těsněním zajišťujícím těsnost vakuového systému. Horní část zařízení obsahuje čerpadlo, které slouží k vytvoření vakua. To umožňuje správnou a stabilní montáž přísavek na opravený povrch, zatímco tlakový ventil slouží k jejich uvolnění. Hmotnost zátěže (1,22 kg) umožňuje plynulý pohyb vpřed a vzad, který vyžaduje pouze malé úsilí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: