Zesílená mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M2

 
 

Zesílená mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M2, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, je vhodná pro snadnou instalaci bez lepidla a je vyrobena z odolného materiálu. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 111,32 Kč včetně DPH
92 Kč
Kód produktu PPW009
Značka Procarosa
Kategorie Průmyslové podlahy PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Zesílená mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M2, dlaždice jsou vyrobeny ze 100 % recyklovatelného materiálu, který je odolný vůči skvrnám, bez zápachu a má protiskluzový povrch.

Mezi hlavní výhody patří, že je odolná vůči oleji, mastnotě, nemrznoucím kapalinám a mnoho jiným používaným chemikáliím. 

Zesílená mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M2 a mezi její doporučené příslušenství patří šikmá nájezdová rampa pro bezpečnost a rohový panel, je možné měnit každou dlaždici zvlášť. 

Vybírat může z následující barev: žlutá, modrá, zelená, červená, černá, šedá a bílá. 

Materiál polypropylenový kopolymer
Rozměr dlaždice [cm] 40 x 40
Výška [cm] 1,8
Celková hmotnost [g] 575
Připojení zámkové
Válečková zátěž [t] 8
Rozsah teplot [°C] -30 až 120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: