Comet

 

Výrobní společnost založená v Itálii roku 1959. Z počátku se firma zaměřovala na výrobu čerpadel pro ošetření plodin v zemědělství, v následujících desetiletích přišla specializace na další oblasti. Nyní Comet působí především ve třech oblastech: zemědělství, průmysl a čištění. Comet nabízí to nejlepší, co trh vůbec dokáže nabídnout a to především v široké nabídce dostupných produktů a služeb.

Sortiment Průmyslové divize nabízí vysokotlaká pístová čerpadla, mycí systémy až po myčky silnic a typických průmyslových a městských čisticích aplikací.

Divize Čištění zahrnuje širokou nabídku vysokotlakých čisticích strojů studenovodních i horkovodních s ohřevem. Tyto přístroje jsou vyhovující jak pro zákazníky k domácímu použití tak na použití profesionální. 

logo-comet

Značka Comet vyváží produkty více jak do 130 zemí po celém světě, kde jsou uznávány pro svou vynikající kvalitu. Prodejní dceřiné společnosti jsou ve Francii, Spojených státech a Mexiku s rozsáhlou sítí distributorů.

comet-banne

 

Na naší pobočce Vám rádi nabídku Comet představíme, projdeme s Vámi produkty a poradíme při výběru vhodného čisticího stroje či jiného zařízení. V případě dotazů či poptávky nás můžete kontaktovat na naší infolince +420 704 705 666 nebo na e-mailu info@procarosa.cz

 

 

Za spolupráci Vám děkuje tým Procarosa 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX