]

PRŮMYSLOVÉ PLASTOVÉ PODLAHY

EFEKTIVNÍ VÝBĚR - pro zjednodušení hledání zboží máme některé produkty rozdělené na dostupnější řadu PROFI a náročnější řadu PREMIUM. Před výběrem zboží si prosím pečlivě přečtěte toto rozdělení viz níže.

#ShowMore#

PROFI – tato řada bude jednoznačně lákavá výbornými kvalitativní standardy a skvělý je především poměr ceny a výkonu. Toto zboží je žádané širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují efektivně doplnit své dosavadní technologie anebo jen zakoupit zařízení na občasné použití. 

PREMIUM – tato řada je souborem výrobků, které jsou potřeba do náročných situací, nebo do velkých provozů. Zde je kvalita a technologický postup při jejich výrobě vždy na prvním místě. Cenová náročnost při pořizování je větší, ale i zde jsou stroje s dobrým poměrem ceny a výkonu. 

Více zde -> Jakou vybrat řadu zboží

Neocenitelnou součástí každé dobře vybavené dílny jsou průmyslové podlahy, které zabrání udržování nečistot a různých skvrn. V naší nabídce najdete jak plastové průmyslové podlahy, tak i gumové průmyslové podlahy, výběr té správné je jen na Vás. Sestavení průmyslové podlahy je pouze na Vaší fantazii, můžete vybírat z celé škály barevných kombinací, dále je možné využít gumové nebo plastové průmyslové podlahy a jejich barevné kombinace k označení vybraných míst. Mezi další výhody naší průmyslové podlahy patří, že díky ní dochází ke tlumení vibrací, mají protiskluzové a protihlukové vlastnosti a napomáhají ke snížení prašnosti. Skladba průmyslových podlah je následující: základní deska, rohová a nájezdová dlaždice. Mezi další neodmyslitelné součásti z naší nabídky pro vybavení dílny jsou dílenské sestavy, skříně a dílenské boxy

 

 
23
278123278
Značky

Stránka 1 z 4 - 48 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 48 položek celkem