]

Kdo jsme

Budova3

 

Jsme kolektiv lidí, který dělá svoji práci naplno a baví nás. Jsme si vědomi skvělé konkurence. Naštěstí získáváme náskok a to díky našemu úzkému zaměření. Právě to nám dovoluje se více zajímat o jednotlivou problematiku v daném oboru, sledovat nejnovější trendy a ty vám jako první přinášet ve formě kvalitních produktů a informací, které u nás můžete pravidelně nalézat prostřednictvím stránek www.procarosa.cz, sítě obchodních partnerů, Facebooku, Instagramu nebo YouTube kanálu. 

 

O NÁS

Po mnoha letech práce v oboru autotechniky a strojírenství se naše cesta začala sama pomalu profilovat do užšího zaměření lakoven a autokarosáren. Tomu jsme se podřídili a tak se pomalu vydefinovala naše dnešní pozice výhradně české, částečně výrobní, společnosti, která je primárně zaměřená na obor autokarosářství.

Co vlastně děláme. Naším hlavním zaměřením je vybavení autolakoven a karosáren. V tomto odvětví zajišťujeme kompletní nabídku produktů, které vyvíjíme, vyrábíme a dovážíme přímo od renomovaných výrobců. Naší hlavni prioritou je maximální důraz na kvalitu, přidanou hodnotu zboží a odbornou zákaznickou podporu.

 

                               a_20181231_123713_2  a_20181231_123812_2 

                               20181231_124459_2  Budova4_1