Kdo jsme

Budova3

 

Jsme kolektiv lidí, který dělá svojí práci naplno a baví nás. Jsme si vědomi skvělé konkurence. Naštěstí získáváme náskok, a to díky našemu úzkému zaměření. Právě to nám dovoluje se více zajímat o jednotlivou problematiku v daném oboru, sledovat nejnovější trendy a ty vám jako první přinášet ve formě kvalitních produktů a informací, které u nás můžete pravidelně nalézat prostřednictvím stránek www.procarosa.czFacebooku, Instagramu, YouTube kanálu nebo sítě našich obchodních partnerů. 

 

O NÁS

Po mnoha letech práce v oboru autotechniky a strojírenství se naše cesta začala sama pomalu profilovat do užšího zaměření. Tomu jsme se podřídili, a tak se pomalu vydefinovala naše dnešní pozice výhradně české a částečně výrobní společnosti.

Naší hlavní náplní práce je prvotní designový a ergonomický návrh a následné vybavení pracovního prostoru. V tomto odvětví zajišťujeme kompletní nabídku produktů, jako jsou podlahy, dílenský nábytek, větší strojní vybavení, osvětlení, mycí a pískovací stroje. Tyto produkty vyvíjíme, vyrábíme a dovážíme přímo od renomovaných výrobců. Naší hlavní prioritou je maximální důraz na kvalitu, přidanou hodnotu zboží a odbornou zákaznickou podporu.

 

                                                                                                     a_20181231_123713_2  a_20181231_123812_2 

                                                                                                     20181231_124459_2  Budova4_1

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX