BAZAR STROJŮ

V kategorii bazar můžete čas od času najít zboží určené pro lakovny a karosárny. Naleznete zde například bazarový pískovací box, bazarový dílenský nábytekbazarový spotovací přístroj...

#ShowMore#

nebo bazarový nůžkový a bazarový dvousloupový zvedákPokud momentálně nic použitého nemámemůžete u nás tyto stroje hledat i jako nové za příznivou cenu a to v kategoriích pískovánídílenský nábytekopravy karosérií nebo infrazářiče. Dále máme v nabídce zvýhodněné sety. U použitých strojů se často jedná o zboží předváděcí, výstavní nebo zboží, které sloužilo třeba k zápůjčce. Dalším možným zdrojem těchto bazarových strojů mohou být naši zákazníci, kteří chtějí své staré vybavení obměnit za nové a něco tak ušetřit formou protiúčtu. Všechny tyto stroje se snažíme držet v rozumné kondici a kvalitě. Přesto se jedná o stroje použité a proto se na ně nevztahuje naše standardní firemní záruka. 

 

 

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.