Brusky

Pro hrubou povrchovou úpravu doporučujeme naše brusky, nabízíme jak elektrické, tak i pneumatické. Ke každé z brusek potom nabízíme i náhradní brusné kotouče. V naší nabídce najdete elektrické brusky s integrovaným odsáváním prachu i bez něj, dále potom vibračně-rotační elektrické brusky, brusky s bezkartáčovým designem a planetové brusky. Všechny brusky jsou navrženy tak, aby docházelo k rychlému odstranění potřebného materiálu a šetřily Váš čas. V kategorii pneumatických brusek profi, najdete brusky, které jsou vhodné především do nepřetržitých provozů průmyslu a obchodu. Mezi další rozdělení pneumatických brusek patří pneumatická úhlová bruskapneumatická excentrická bruska stopková bruska, pneumatická vibrační bruska a pneumatická přímá bruska. Úloha brusek je nezastupitelná při broušení a ručním frézování. Pro finální povrchovou úpravu doporučujeme naše leštičky. Pokud si nebudete jisti s výběrem té správné brusky, obraťte se naše vyškolené pracovníky, kteří Vám jsou k dispozici. 

 

Stránka 1 z 3 - 33 položek celkem

 • brusny-kotouc-as-i-rs Kód: PBP009
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PROFI pro modely AS i RS, HM 5/16", patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: upínací kotouč na závitu 5/16“, polyuretanová tvrdá pracovní část, šířka 10 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  960 Kč
 • kotouc-as-i-rs--hs-5-16 Kód: PBP008
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PROFI pro modely AS i RS, HS 5/16", patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: upínací kotouč na závitu 5/16“, polyuretanová měkká pracovní část, šířka 16 mm. Detailní informace naleznete níže

  990 Kč
 • brusny-kotouc-procarosa-profi Kód: PBP006
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PROFI pro modely RS, HM 5/16", patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: upínací kotouč na závitu 5/16“, šířka 150 mm, 50 otvorů. Detailní informace naleznete níže. 

  1 300 Kč
 • brusny-kotouc-mekka Kód: PBP007
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PROFI pro modely RS, HS 5/16", patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: upínací kotouč na závitu 5/16“, šířka 150 mm, 50 otvorů. Detailní informace naleznete níže. 

  1 300 Kč
 • brusny-kotouc-procarosa Kód: PBP020
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PREMIUM pro planetové brusky 150-200, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: 150-200 mm, šest otvorů pro šrouby M4, pro disky o průměru 150 mm a osm otvorů pro šrouby M5, pro disk o průměru 200 mm. Detailní informace naleznete níže.

  1 400 Kč
 • brusny-kotouc-procarosa-m8 Kód: PBP019
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PREMUIM M8-F 150, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: 150 mm, upevnění v drážkách a šroubů M8. Detailní informace naleznete níže.

  1 800 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-profi-pcs Kód: PBP004
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS001, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: kombinace vysokého výkonu a nízké hmotnosti, rychlosti v rozsahu 0 - 12000 ot./min, zdvih 2,5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  2 500 Kč
 • pneumaticka-bruska Kód: PBP005
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS002, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: kombinace vysokého výkonu a nízké hmotnosti, rychlosti v rozsahu 0 - 12000 ot./min, zdvih 5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  2 500 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa Kód: PBP002
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS RS101, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů.

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 2,5 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  6 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-profi Kód: PBP003
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS RS102, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů.

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 5 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  6 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-profi Kód: PBP001
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 8 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  7 160 Kč
 • elektricka-minibruska-procarosa-premium-epde-02 Kód: EBP013
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Elektrická minibruska Procarosa PREMIUM EPDE 02, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: elektrická-vibrační, základová deska a příruba, vyrobená z hliníku, vytváří pevný dvojitý rám a silnou konstrukci, která zajišťuje trvalé výkony na vysoké úrovni, zdvih 2 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  8 200 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 33 položek celkem