ABRAZIVA

Správný abrazivní materiál je více jak polovinou úspěšného procesu pískováníAbrazivum je možné vybírat z nejrůznějších materiálů, tvrdosti, zrnitosti a tvaru zrna. V nabídce máme celou řadu abraziv jako jsou  - korund, přírodní granát, karbid křemíku, ocelový granulát, ocelová drť či litý zinkový granulát. Při výběru vhodného abraziva nás neváhejte kontaktovat. Pro pískovací boxy nebo mobilní pískovačky je vhodné vždy jiné abrazivum. V nabídce naleznete nejen veškeré běžně používané abrazivo na pískování, ale i speciální zrna, na trhu běžně nedostupná. Pomocí naší sesterské společnosti držíme skladem abrazivo v množství až 300 tun, což nám umožňuje pružně reagovat na přání a požadavky našich zákazníků i ve větších objemech.

 

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem

 • prirodni-granat Kód: AB014
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Cena se odvíjí dle zrnitosti, pro zjištění ceny nás kontaktujte. Přírodní granát 1,0 mm - mesh 20/40 - 220 je vhodný pro běžné tryskání. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  365 Kč
 • soda-bicarbona Kód: AB010
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Speciálně granulovaná soda (hydrogenuhličitan sodný) je ekologický, měkký, tryskací materiál, který je určený k čištění plastů, hliníku, sanity, keramických obkladů a dlažeb, apod. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  636 Kč
 • uhlicitan-vapenaty-z6 Kód: AB011
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Uhličitan vápenatý je měkký tryskací materiál, který je určený pro čištění kamene, cihel, plastů, hliníku a keramických výrobků. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  636 Kč
 • sklenena-balotina Kód: AB009
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Balotina jsou skleněné mikrokuličky, které jsou vhodné pro tryskání v uzavřených systémech (pískovacích boxech) s možností zpětné recyklace použitého abraziva. Používá se pro leštění, jemné tryskání, tryskání nerezových dílů a pro finální úpravy materiálu. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  640 Kč
 • umely-hnedy-korund-abrablast Kód: AB012
  Na externím skladě

  Ostrohranný, minerální tryskací materiál v zrnitosti F-24 - F100, vhodný pro běžné tryskání. Balení 25 kg. Detailní popis naleznete níže.

  750 Kč
 • umely-hnedy-korund-f12-f400 Kód: AB008
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Ostrohranný, minerální tryskací materiál v zrnitosti F-12 - F400 a vyznačuje se vysokou tvrdostí a houževnatostí. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  780 Kč
 • drcene-orechove-skorapky Kód: AB013
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Materiál drcených skořápek ořechů je velice měkký a používá se výhradně pro jemné čištění. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  875 Kč
 • umely-bily-korund Kód: AB007
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Cena se odvíjí dle zrnitosti, pro zjištění ceny nás kontaktujte. Ostrohranný, minerální, odmagnetizovaný tryskací materiál F-22 - F-2000 je vhodný pro tryskání nerezových dílců či hliníku. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  970 Kč
 • karbid-kremiku-sic-cerny Kód: AB006
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Cena se odvíjí dle zrnitosti, pro zjištění ceny nás kontaktujte. Ostrohranný, minerální, abrazivní materiál v zrnitosti F14 - F1500, slouží pro leštící a dokončovací práce, dále pro tryskání litin a barevných kovů. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  1 245 Kč
 • umely-ruzovy-korund Kód: AB005
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Velice kvalitní ostrohranný, minerální, odmagnetizovaný, tryskací materiál v zrnitosti F-24 - F220, legovaný chromem. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  1 500 Kč
 • karbid-kremiku-sic-zeleny Kód: AB004
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Cena se odvíjí dle zrnitosti, pro zjištění ceny nás kontaktujte. Ostrohranný, minerální, abrazivní materiál v zrnitosti F24 - F3000, slouží pro leštící a dokončovací práce, výrobu a tryskání brousících nástrojů. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  1 785 Kč
 • drceny-plast-uf Kód: AB003
  Na externím skladě Značka: Procarosa

  Drcený plast je měkký tryskací materiál, mezi jeho hlavní vlastnosti patří nulová prašnost a vysoká životnost. Je určen k tryskání v tlakových i injektorových kabinách nebo komorách vybavených recyklací abraziva. Balení 25 kg. Detailní informace naleznete níže.

  2 693 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem