]

Drcený plast

 
  • 1 z 2
 

SLEVA 40 %  -  Pouze pro majitele pískovaček Procarosa (ZDE)

Měkký tryskací materiál, mezi jeho hlavní vlastnosti patří nulová prašnost a vysoká životnost. Je určen k tryskání v tlakových i injektorových kabinách nebo komorách vybavených recyklací abraziva. Uvedená cena je za 50 kg abraziva.

  • Tvrdost: 3,5 - 4 Mohs
  • Zrnitost: 150 - 1700 um
  • Max. pracovní teplota: 250 °C
Dostupnost Zvolte variantu Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na dotaz Na dotaz
Varianta
Cena 10 769 Kč včetně DPH
8 900 Kč    
Značka Procarosa
Kategorie ABRAZIVA
 
Drcený plast UF a MF je vyroben z termoplastického akrylu nebo různorodých plastových směsí. Je netoxický a při tryskání nedochází k úbytku nebo poškození výchozího materiálu. Využití je v oblasti čištění nebo odhrotování elektrických součástek, dále pak slouží k odstraňování laků v automobilovém, lodním nebo leteckém průmyslu, matování a čištění. 
 
Mezi hlavní výhody patří, že je určený k tryskání v tlakových a injektorových kabinách nebo komorách, které jsou vybaveny na recyklaci abraziva.
 
Další výhody:
  • nulová prašnost
  • vysoká životnost

 

Rozdíl mezi značením UF a MF je v tvrdosti, kde u UF je tvrdost 3,5 Mohs a u MF je tvrdost 4 Mohs.

Převod jednotek:

                          Plast-procarosa

  

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8. 

Tvar hranatý
Tvrdost [mohs] 3,5 - 4
PH 6-8
Hustota [kg/dm3] 0,95
Obsah železa [%] max. 0,05
Max. pracovní teplota [°C] 250

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: