AKCE - DOTOVANÁ cena na PŘÍSLUŠENSTVÍ K PÍSKOVAČKÁM Procarosa

 

Využijte dotované ceny na PŘÍSLUŠENSTVÍ K PÍSKOVAČKÁM PROCAROSA řady PROFI

 

 

V případě pořízení nové pískovačky Procarosa z celé řady PROFI od násAKCE

nebo našich dealerů, získáváte zde možnost nakupovat veškeré

PŘÍSLUŠENSTVÍ, NÁHRADNÍ DÍLY a ABRAZIVO za dotované ceny. Dále získáte níže uvedené výhody. 
 
( Platí pouze pro zákazníky, kteří vlastní novou pískovačku Procarosa PROFI - neplatí na bazarové nebo předváděcí zboží!)
 
 
 
 
 

UPLATNĚNÍ SLEVY  

V objednávce zaškrtněte “zadat poznámku pro prodejce“, do pole poznámky připište číslo objednávky nebo číslo faktury z pořizování pískovacího zařízení. Po vytvoření objednávky Vám bude v objednávce započtena individuální sleva.

 
 
Níže uvedené body přímo ovlivňují naši cenovou politiku. Jsme si vědomi, že jsou na trhu podobné pískovačky o něco dražší, ale i o něco levnější. 
Aby se nám podařilo držet níže uvedené výhody a služby, musíme držet nastavenou cenovou politiku. A aby se nám nadále dařilo si udržet Vás odběratele i v roce 2024, natavili jsme pro tento rok akci na zvýhodněné ceny na příslušenství. Pískovačky jsou velice náročné na spotřební materiál a díly. Proto věříme, že tímto krokem a ekonomickou výhodností nákupu vyhrajeme na plné čáře i u rozhodování, kde byla zásadní pouze cena.
 
 
 
 
CZ DISTRIBUCE !
 
Co to znamená? Protože jsme český importér, veškeré úpravy na boxech připravujeme podle české legislativy. Snažíme se dbát na správnost štítků CE, označení sériovým číslem, označení dodatečného ukostření, bezpečnostních štítků a mnoho dalšího. Tohle vše může být u zahraničních dodavatelů nebo u překupovaného zboží problém. 
 
 
 
TECHNICKÉ PORADENSTVÍ !
 
Protože jsme úzce zaměřeni, věříme, že je pro nás jednodušší zdokonalovat naše vědomosti rychleji oproti společnostem, které mají univerzální sortiment, kde najdete zboží třeba i na stavbu, dům, zahradu apod.
 
 
 
ODBĚR PŘÍMO OD OFICIÁLNÍHO VÝROBCE A SPOLUPRÁCE NA VÝVOJI !
 
Výhodou strojů Procarosa je, že nakupujeme přímo od oficiálního výrobce, a to se přímo odráží na kvalitě strojů. S naším dodavatelem jsme neustále v přímém kontaktu a částečně se podílíme i na vývoji. 
 
 
 
SKLADEM V ČR !
 
Velké skladové zásoby jsou finančně i manipulačně náročné, ale pomáhají nám být rychlejší a pohotovější při plnění potřeb a problémů  našich zákazníků. 
 
 
 
 
Cenové příklady
 

                                                                                      Cena katalogová                         Cena pro majitele pískovačky Procarosa

          Filtr cyklónu

       filtr SBC420, SBC990, SBC1200                                                                1.590,-                                                     1.590,-  954,-

       Pískovací pistole                                                                 

      pistole-90-220-350-2                                                                   560,-                                                         560,-  336,-

       Pískovací pistole

       pistole-420-990-1200                                                                1.270,-                                                    1.270,-  762,-

        Náhradní motor                                               

    3279                                                              3.340,-                                                   3.340,-  2.004,-

 *Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 *Více informací naleznete v obchodních podmínkách odstavec 6.10. Upřesnění AKCE - Dotovaná cena na příslušenství k pískovačkám Procarosa.

 
×

Splátková kalkulačka ESSOX