AKCE - DOTOVANÁ cena na PŘÍSLUŠENSTVÍ K PÍSKOVAČKÁM Procarosa

 
Využijte dotované ceny na PŘÍSLUŠENSTVÍ K PÍSKOVAČKÁM PROCAROSA řady PROFI 
 
 
 
 
 
AKCE
V případě pořízení nové pískovačky Procarosa z celé řady PROFI od nás, nebo našich dealerů, získáváte zde možnost nakupovat veškeré PŘÍSLUŠENSTVÍ, NÁHRADNÍ DÍLY a ABRAZIVO za dotovené ceny. Dále získáte níže uvedené výhody. 
 
( Platí pouze pro zákazníky, kteří vlastní novou pískovačku Procarosa PROFI.)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cenové příklady : 
 
 
 
 
 
Níže uvedené body přímo ovlivňují naši cenovou politiku. Jsme si vědomi, že jsou na trhu podobné pískovačky o něco dražší, ale i o něco levnější. 
Aby se nám podařilo držet níže uvedené výhody a služby, musíme držet nastavenou cenovou politiku. A aby se nám nadále dařilo si udržet Vás odběratele i v roce 2020, natavili jsme pro tento rok akci na zvýhodněné ceny na příslušenství. Pískovačky jsou velice náročné na spotřební materiál a díly. Proto věříme, že tímto krokem a ekonomickou výhodností nákupu vyhrajeme na plné čáře i u rozhodování, kde byla zásadní pouze cena.
 
  
 
 
CZ DISTRIBUCE !
 
Co to znamená? Protože jsme český importér, veškeré úpravy na boxech připravujeme podle české legislativy. Snažíme se dbát na správnost štítků CE, označení seriovým číslem, označení dodatečného ukostření, bezpečnostních štítků a mnoho dalšího. Tohle vše může být u zahraničních dodavatelů nebo u překupovaného zboží problém. 
 
 
 
TECHNICKÉ PORADENSTVÍ !
 
Protože jsme úzce zaměřeni, věříme, že je pro nás jednodušší zdokonalovat naše vědomosti rychleji oproti společnostem, které mají univerzální sortiment, kde najdete zboží třeba i na stavbu, dům, zahradu apod.
 
 
 
ODBĚR PŘÍMO OD OFICIÁLNÍHO VÝROBCE A SPOLUPRÁCE NA VÝVOJI !
 
Výhodou strojů Procarosa je, že nakupujeme přímo od oficiáního výrobce, a to se přímo odráží na kvalitě strojů. S naším dodavatelem jsme neustále v přímém kontaktu a částečně se podílíme i na vývoji. 
 
 
 
SKLADEM V ČR !
 
Velké skladové zásoby jsou finančně i manipulačně náročné, ale pomáhají nám být rychlejší a pohotovější při plnění potřeb a broblémů  našich zákazníků.