Průmyslové podlahy PREMIUM

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

 • zesilena-mrizkova-dlazdice-procarosa Kód: PPW009
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Zesílená mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M2, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, je vhodná pro snadnou instalaci bez lepidla a je vyrobena z odolného materiálu. Detailní informace naleznete níže.

  92 Kč
 • mrizkova-dlazdice-procarosa Kód: PPW002
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M1, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, je navržena tak, aby odolávala nejdrsnějšímu zacházení v garáži a umožňovala správné odvodnění mezi dlaždicemi při práci v mokrém prostředí. Detailní informace naleznete níže.

  93 Kč
 • silna-garazova-dlazdice-procarosa Kód: PPW007
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Silná spojovací garážová dlaždice Procarosa PREMIUM-G2-II, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek.

  Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, zlepšuje odvodnění. Detailní informace naleznete níže.

  112 Kč
 • plocha-spojovaci-dlazba-procarosa Kód: PPW003
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Plochá spojovací dlažba Procarosa PREMIUM-G3, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, je velice robustní a spolehlivá. Detailní informace naleznete níže.

  135 Kč
 • silna-spojovaci-garazova-dlazdice-procarosa Kód: PPW006
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Silná spojovací garážová dlaždice Procarosa PREMIUM-G2, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, je vynikající drenážní dlaždicí pro vnitrní použití. Detailní informace naleznete níže.

  157 Kč
 • garazova-mekka-vlozka-procarosa Kód: PPW001
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Garážová měkká vložka Procarosa PREMIUM-G1, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, je schopná manipulovat s extrémně vysokými zátěžemi vozidel a je odolná vůči oleji, mastnotám, nemrznoucímu prostředkům a mnoha jiným používaným chemikáliím. Detailní informace naleznete níže. 

  160 Kč
 • univerzalni-mrizkova-dlazdice-procarosa Kód: PPW008
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Univerzální mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-U1, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, je vhodná jak pro venkovní tak vnitřní použití. Detailní informace naleznete níže.

  162 Kč
 • garazova-dlazba-procarosa Kód: PPW005
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Propojovací garážová dlažba Procarosa PREMIUM-PG2, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: rozměry dlaždice 80 x 40 cm, má vynikající odtokovou instalaci. Detailní informace naleznete níže.

  280 Kč
 • propojovaci-garazova-dlazba-procarosa Kód: PPW004
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Propojovací garážová dlažba Procarosa PREMIUM-PG1, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek.  

  Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 80 cm, má jedinečný design, umožňuje velice snadnou a rychlou instalaci. Detailní informace naleznete níže.

  302 Kč

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem