]

Čisticí kapaliny

Čisticí kapaliny Procarosa jsou vodou ředitelné čistící koncentráty vhodné pro použití v průmyslu a dílnách všeho druhu. Ideální pro čištění průmyslových dílů a povrchů. 

EFEKTIVNÍ VÝBĚR – pro zjednodušení hledaní dílenské chemie máme produkty značky Procarosa rozdělené barevně a to na 5 řad. 

#ShowMore# 

Rozdělení podle barevné řady a zjednodušené použití 

Červená řada Průmyslový čistič bez výraznějšího pěnění, nejsilnější řada vhodná na prudké odmašťování a čištění s menším ohledem na šetrnost a následné ochraně materiálů.

Zelená řada Pěnivé čisticí a odmašťovací kapaliny na širší použití s ohledem na šetrnost k materiálům a jejich následné nano ochraně.

Žlutá řadaNepěnivé čistící a odmašťovací kapaliny na širší použití s ohledem na šetrnost k materiálům a jejich následné nano ochraně.

Fialová řada – Kapaliny určené na ultrazvukové a strojní použití.

Hnědá řada – Kapaliny zaměřené na boj se rzí. Odrezovací vlastnosti, ochranné fosfátové povlaky, antikorozní vlastnosti.

Druhé rozdělení v barevných řadách je vždy podle podnázvu, který určuje kapalinám jejich přesnější použití. Například kapaliny z červené řady:

  • Dílenský čistič PROCAROSA PROFI P1012
  • Strojírenský odmašťovač PROCAROSA INDUSTRY P95
  • Průmyslový odmašťovač PROCAROSA ULTRA P83

 

Před výběrem zboží si prosím pečlivě přečtěte toto rozdělení. U kapalin Procarosa je kladený extrémní důraz na jejich účinnost, ale zároveň na šetrnost k životnímu prostředí a snadnou odbouratelnost. Jedná se o kapaliny vyráběné výhradně v Evropě! Proto dosahuje veškerých standardů, které evropské výrobky mají.  V případě, že si nebudete vědět rady s vhodným výběrem, tak se na nás neváhejte obrátit. Tel. č. +420 602 287 222 nebo info@procarosa.cz.  Při aplikaci kapaliny vždy zkoušejte na testovacím vzorku, kde zjistíte jeho snášenlivost na dané látky.

 

 

 
1958
13101511958131015
Značky

Stránka 1 z 4 - 40 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 40 položek celkem