Pískovací box Procarosa PROFI420
Popis
VLASTNOSTI pískovacího boxu Procarosa PROFI420:
Jedná se o jeden z nejžádanějších boxů z naší modelové řady. Předností jsou jeho rozměry, a především tři dveře, díky kterým se pohodlně dostanete s pískovaným předmětem do boxu i z boxu ven. Součástí pískovačky je průmyslová pískovací pistole injektorového typu ovládaná nožním pedálem, který slouží právě k zapínání a vypínání procesu tryskání. Cyklón se nachází na zadní stěně boxu a zajišťuje odsávání prachu a čištění vzduchu. Box má kontrolní panel se spínačem pro ovládání světla a odsávání prachu. Součástí stroje je regulátor tlaku s manometrem.
POUŽITÍ pískovacího boxu Procarosa PROFI420:
Díky tomu, že má box i boční dveře, je vhodný k pískování větších a delších předmětů. Injektorový pohon pískovacího boxu je ideální pro práci s minerálním abrazivem. Tento box je vhodný na lehčí povrchové úpravy kovů (vyhlazování, sjednocení, zdrsnění), odstraňování povrchové rzi z kovů. V případě zájmu o práci s ocelovou struskou a extrémním výkonem je potřeba využít pískovacího zařízení z vyšší řady Premium.
Hlavní VÝHODY:
- velký pracovní prostor, který je dobře dostupný díky třem vstupům (dvoje boční dveře + jedny vrchní)
- pistole s regulací podtlaku
- pojistka proti náhodnému otevření dveří, která okamžitě přeruší chod pískování
- nový model za starou cenu
- nožní pedál
- 1200 W odsávání
- jedná se o originální produkt Procarosa, CZ dodavatel
Další výhody:
- pogumované rukavice
- prostorná kabina
- velký děrovaný rošt na pokládání tryskaných dílů
- skládaný papírový filtr s plochou pro odsavač prachu
- cyklon + oklep pro hrubé uvolnění nánosu prachu
- spodní výpust pro snadnou výměnu abraziva
- pískovací box má nános trvanlivé práškové barvy
- velké dělící stěny a dveře s jednoduchým zámkem pro prachotěsnost
- manuální oklepávání cyklónu
Nejpoužívanější abrazivní materiál: Balotina (skleněné kuličky) - pro jemné úpravy povrchů, Hnědý Korund – pro renovace, a další různá abraziva.
Balení obsahuje:
- gumové rukavice na pískování
- ochranné fólie na sklo
- náhradní ochranné fólie na ochranu světla
- keramické trysky 6 a 7 mm
- pistole injektorového typu
- regulátor tlaku
- náhradní těsnící páska
- cyklonový filtr
- zářivky (2 x 18 W)
K pískovacímu boxu doporučujeme přikoupit -> Antikorozní ochrana PROCAROSA PRIMER P141 - pro suché pískování
Tato antikorozní ochrana je ideální k čištění a pasivaci rzi na zrezlých površích a také jako primer na čerstvě pozinkované kovové struktuře, součástkách a jiných částech. Zajišťuje prodloužení jejich životnosti a zvýšení přilnavosti barev. Při opískování předmětu v suché pískovačce a rychlým nastříkáním touto antikorozní ochranou primer vytvoří antikorozní povrch. Kapalina zastavuje korozi, současně odmastí a vytvoří ochranný bezoplachový povlak. Pro majitele pískovaček Procarosa sleva na kapalinu 40 % (ZDE)
Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde i mimo jiné s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.
Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR .
Napájení [V] | 230 |
Typ | injektorové |
Orientační spotřeba vzduchu [l/min] | 400-1000 |
Ovládání [V] | 12 |
Maximální provozní tlak [bar] | 8,6 |
Maximální vstupní tlak [bar] | 8,6 |
Přípojka vzduchu ["] | 3/8 |
Trysky v balení [mm] | 6,7 |
Doporučené plnění abrazivem [l] | 33 |
Délka pracovní trysky keramické [mm] | 35 |
Doporučená maximální zátěž [kg] | 18 |
Rozměr dveří [mm] | 535 x 560 |
Pracovní plocha [mm] | 1200x600x560/350 |
Celkové rozměry (š x v x h) [mm] | 1330 x 1720 x 920 |
Hmotnost [kg] | 120 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.