]

Skleněná balotina

 
  • 1 z 3
 

SLEVA 40 %  -  Pouze pro majitele pískovaček Procarosa (ZDE)

Skleněné mikrokuličky jsou vhodné pro tryskání v uzavřených systémech (pískovacích boxech). Používá se pro leštění, jemné tryskání, tryskání nerezových dílů a pro finální úpravy materiálu. Uvedená cena je za 50 kg abraziva. 

  • Tvrdost: 5,5 - 6,0 Mohs
  • Zrnitost: 700 - 600 um
  • Tvar zrna: kulatý
Dostupnost Zvolte variantu Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě
Varianta
Cena 2 783 Kč včetně DPH
2 300 Kč    
Značka Procarosa
Kategorie ABRAZIVA
 

Balotina jsou skleněné mikrokuličky, které jsou vhodné pro tryskání v uzavřených systémech (pískovacích boxech) s možností zpětné recyklace použitého abraziva. Používá se pro leštění, jemné tryskání, tryskání nerezových dílů a pro finální úpravy materiálu. Je to chemicky stálý materiál, tzv. že je po toxikologické a ekologické stránce nezávadný. Balotina je nehořlavá, nevýbušná a neobsahuje žádné škodlivé látky.Tento materiál lze skladovat neomezeně dlouho. Při volném přístupu vzduchu nabírají tyto mikrokuličky vzdušnou vlhkost a dochází ke ztrátě sypkosti.

Použití: nerezový materiál, hliník, ...

 

Třídění a převod jednotek:

                                  Balotina-SKL

 

Chemické složení a fyzikální data:

SiO2 CaO MgO Na2O K2O AL2O3
70% 9% 4% 14% 1% 2,3%

 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

 
Barva bílá
Tvar zrna kulatý (kulatost min. 80 %)
Měrná hmotnost [kg/dm3] 2,4 – 2,6
Sypná hmotnost [kg/dm3] 1,5
Tvrdost [mohs] 5,5 - 6,0
Index lomu 1,50 – 1,64

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: