Keramické kuličky - Ceraball

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
  • 1 z 3
 

SLEVA 40 %  -  Pouze pro majitele pískovaček Procarosa (ZDE)

Keramické kuličky jsou jedním ze speciálních materiálů vhodných pro tryskání a zpevňování povrchů. K jeho výrobě dochází tavením při velmi vysokých teplotách. Uvedená cena je za 50 kg abraziva. Detailní informace naleznete níže.

Sleva za REGISTRACI a PLATBU - víczde

Dostupnost Zvolte variantu Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě Na externím skladě
Varianta
Cena 24 500 Kč 24 829 Kč 27 114 Kč 27 114 Kč 32 549 Kč 32 549 Kč od 24 500 Kč včetně DPH
20 248 Kč 20 520 Kč 22 408 Kč 22 408 Kč 26 900 Kč 26 900 Kč od 20 248 Kč    
Značka Procarosa
Kategorie ABRAZIVA
 

Keramické kuličky jsou jedním ze speciálních materiálů vhodných pro tryskání a zpevňování povrchů. K jeho výrobě dochází tavením při velmi vysokých teplotách. Tyto výrobky jsou velice houževnaté, tvrdé a odolné proti roztříštění a díky těmto vlastnostem je zaručena vysoká rovnoměrnosti a kvalita jak při čištění tak zpevnění povrchů. 

Keramické kuličky existují ve dvou kvalitách, jedna je pro zpevňování povrchu a druhá pro čištění. Pro dokonalý výsledek jsou k dispozici odlišné velikosti kuliček a lze je použít na nekovové i kovové díly.  

Využití keramických kuliček: odhrotování tenkých těsnících manžet a kroužků, odstraňování zbytků karbonu z forem na výrobu pneumatik a skla, dále slouží pro zpevňování povrchu kovových a nekovových dílů (leteckých turbín) a dokončování povrchu výrobků z nerezových ocelí pro farmaceutický a potravinářský průmyslu, a v neposlední řadě pro dokončení povrchu lékařských nástrojů a implantátů. 

Označení a převod jednotek:

                                Keramické-kuličky-procarosa

 

Chemické složení a fyzikální data:

ZrO2 SiO2
65% ± 3% 30% ± 3%

 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Barva bílá
Tvar zrna kulatý
Tvrdost [HV] 700
Sypná hmotnost [g/cm3] 2,3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.