Soda Bicarbona - hydrogenuhličitan sodný

 
  • 1 z 2
 

Speciálně granulovaná soda (hydrogenuhličitan sodný) je ekologický, měkký, tryskací materiál, který je určený k čištění plastů, hliníku, sanity, keramických obkladů a dlažeb, apod. Uvedená cena je za 50 kg abraziva. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na externím skladě
Cena 1 512,50 Kč včetně DPH
1 250 Kč    
Kód produktu AB010
Značka Procarosa
Kategorie ABRAZIVA
 
Tryskání systémem IBIX s použitím sody bicarbony je zajištěn účinný čistící výkon. Podklad zůstává nezměněn a to i když je povrch lesklý (na rozdíl od používání nyní zakázaných křemičitých materiálů). Soda bicarbona má moučnou, jemnou konzistencí a vytváří značné množství prachu a proto doporučujeme používat adaptér pro tryskání pod vodou, IBIX H2O, který zabraňuje rozptylu prachu. 

 

Protože systém IBIX pracuje při tlaku jen 0,5/1 bar a používá sodu bicarbona, nejrůznější chladiče mohou být důkladně očištěny, aniž by je bylo nutno demontovat a aniž by byly poškozeny. 

Chemické složení a fyzikální data:

NaHCO3
99 %

 

Pokyny pro skladování:

Skladujte v pevně uzavřených obalech na suchém místě (vlhkost mezi 30-70%) při teplotě nepřesahující 35 °C. Během dlouhodobého skladování může soda bicarbona vytvořit malé hrudky, které ale snadno rozdrtíte. 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Vzhled bílý krystalický prášek bez zápachu
Tvrdost [mohs] cca 2,5
PH 8,2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: