Mobilní pískovačka Procarosa PROFI10

 
 

Základní parametry: objem nádoby 37,5 litrů, délka hadice 2,3 m, hmotnost 17 kg, bez odsávání. Detailní informace naleznete níže. 

Mobilní pískovačka Procarosa PROFI10 patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 8 063,44 Kč
Ušetříte 1 463,44 Kč (–18 %)
Cena 7 986 Kč včetně DPH
6 600 Kč    
Kód produktu MPA004
Značka Procarosa
Kategorie Mobilní pískovačky PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Mobilní pískovačka Procarosa PROFI10, zajišťuje kvalitní pískování, a to například před svařováním nebo lakováním - slouží k připravení perfektního povrchu před dalším postupem. Tato mobilní pískovačka je ideální pro pískování malých ploch.

Mezi hlavní výhody patří to, že obsahuje pískovací pistoli, která je jednoduchá na ovládání, dále potom čtyři trysky, které jsou součástí mobilní pískovačky.

Mobilní pískovačka Procarosa PROFI10, slouží k čištění povrchů, renovaci kovových povrchů, odstraňování méně odolných barev a k matování skla.

Další výhody:

  • zásobník na abrazivo (37,5 litrů)
  • pískovací hadice o délce 2,3 metrů
  • kola usnadňují manipulaci
  • díky natlakování celého zásobníku lze dosáhnout účinnějšího pískování

 

Balení obsahuje: tryskací pistoli, tryskací hadici, jednoduchou ochrannou kuklu, 4 ks keramických trysek, plastovou násypku pro dosypání abraziva.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Objem [l] 37,5
Maximální vstupní tlak [bar] 10
Pracovní tlak [bar] 4-8
Spotřeba vzduchu [l/min] 250-750
Maximální velikost zrna [mm] 0,5
Délka hadice [m] 2,3
Průměr pracovní trysky [mm] 1,5-3,5
Objem plnící tlak. nádoby pro abrazivo [kg] 45
Rozměry [mm] 830 x 480 x 330
Hmotnost [Kg] 17
Přidat hodnocení
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JD Avatar autora | 5.8.2019
Dá se to používat na menší plochy, ale zase ta cena........