Mobilní pískovačka Procarosa PROFI20-I

Neohodnoceno
 

Základní parametry: objem nádoby cca 75,5  litrů, délka hadice 2,3 m, hmotnost 21 kg, bez odsávání. Detailní informace naleznete níže. 

Mobilní pískovačka Procarosa PROFI20-I patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

ZBOŽÍ VYSTAVENO, přijeďte si jej prohlédnout na náš showroom.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 7 626 Kč
Ušetříte 1 426 Kč (–19 %)
Cena 7 502 Kč včetně DPH
6 200 Kč    
Kód produktu MPA005
Značka Procarosa
Kategorie Mobilní pískovačky PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Mobilní pískovačka Procarosa PROFI20-I, zajišťuje kvalitní pískování, a to například před svařováním nebo lakováním - slouží k připravení perfektního povrchu před dalším postupem. Tato mobilní pískovačka má velkou kapacitu zásobníku na abrazivo, to značně usnadní práci a ušetří čas.

Mezi hlavní výhody patří to, že obsahuje pískovací pistoli, která je jednoduchá na ovládání, dále potom čtyři trysky, které jsou součástí mobilní pískovačky.

Mobilní pískovačka Procarosa PROFI20-I, slouží k čištění povrchů, renovaci kovových povrchů, odstraňování méně odolných barev a k matování skla.

Další výhody:

  • velký zásobník na abrazivo (75,5 litrů)
  • pískovací hadice o délce 2,3 metrů
  • kola usnadňují manipulaci, dvě madla
  • díky natlakování celého zásobníku lze dosáhnout účinnějšího pískování

 

Balení obsahuje: tryskací pistoli, tryskací hadici, jednoduchou ochrannou kuklu, 4 ks keramických trysek, plastovou násypku pro dosypání abraziva.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu. orlik

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Objem [l] 75,5
Maximální vstupní tlak [bar] 10
Pracovní tlak [bar] 4-8
Spotřeba vzduchu [l/min] 250-750
Maximální velikost zrna [mm] 0,5
Délka hadice [m] 2,3
Průměr pracovní trysky [mm] 2,5-3,5
Objem plnící tlak. nádoby pro abrazivo [kg] -
Rozměry [mm] 920 x 780 x 380
Hmotnost [Kg] 21

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: