Jakou vybrat řadu zboží - PROFI nebo PREMIUM

 

Na našich stránkách naleznete mnoho strojního zařízení. Je jich skutečně velké množství a to i navzdory faktu, že v naší nabídce máme pouze značky a stroje od prověřených dodavatelů a dlouhodobě fungujících společností.

Naši dodavatelé jsou ti nejlepší evropští a čínští výrobci. S našimi obchodními partnery držíme úzký kontakt a snažíme se tak získávat co nejvíce know how. Víme, že náš obor je obsáhlý a složitý. Také víme, že máme chuť poznávat a učit se další věci z oboru.   

Snažíme se mít na eshopu rozumné množství produktů a zákazníkům tak co nejvíce usnadnit výběr.

 

Rozdělení PROFI a PREMIUM je interní označení skupin společnosti Procarosa, do kterých řadíme naše strojní vybavení. Toto označení by vám mělo ulehčit práci a hledání při výběru. Je to úplně jednoduché. 

Neplatí pravidlo, že řada PROFI, je pouze pro malé soukromníky a kutily a řada PREMIUM pro firmy. Podle nás je každý řemeslník profesionál, který potřebuje odpovídající vybavení. Každý správný výběr by se měl odvíjet od využití stroje. Jestli jste firma, která nečeká maximální vytížení pískovacího zařízení, určitě můžete sáhnout po řadě PROFI. Jestli jste ale někdo, kdo hledá stroj na maximální a nekompromisní využití, určitě sáhněte po lepší řady PREMIUM. 

 

Pomoc při výběru vám rádi poskytneme. Máme hodně zákazníků, kteří vědí, co přesně hledají a co potřebují. V tomto případě se staráme pouze o hladkou rychlou dodávku zboží. Často nám ale volají lidé, kteří s pískováním začínají a vytížení a vhodný výběr stroje nedokážou relevantně posoudit. V této chvíli přichází naše práce, kdy se snažíme na základě poskytnutých informací doporučit vhodný stroj. Chápeme, že u hodně zákazníků může převládat jistá skepse, protože hodně prodejců se snaží za každou cenu prodat drahé stroje. U nás se snažíme doporučit vždy to, co je pro zákazníka dostačující a cenově nejpřijatelnější. Víme, že zákazník, který je spokojený, nám udělá tu nejlepší reklamu.  

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.