Jakou vybrat řadu zboží - PROFI nebo PREMIUM

 

Na našich stránkách naleznete mnoho strojního zařízení. V nabídce máme pouze značky a stroje od prověřených dodavatelů a dlouhodobě fungujících společností. Naši dodavatelé jsou ti nejlepší evropští i asijští výrobci. S našimi obchodními partnery držíme úzký kontakt a snažíme se tak získávat co nejvíce know-how. 

Rozdělení PROFI a PREMIUM je pouze interní označení skupin produktů společnosti Procarosa, do kterých řadíme naše strojní vybavení. Toto označení by vám mělo ulehčit práci a hledání při výběru. Je to úplně jednoduché.

Neplatí pravidlo, že řada PROFI, je pouze pro malé soukromníky a kutily a řada PREMIUM pro firmy. Podle nás je každý řemeslník profesionál, který potřebuje odpovídající vybavení. Každý správný výběr by se měl odvíjet od využití stroje. Jestli jste firma, která nečeká maximální vytížení zařízení, určitě můžete sáhnout po řadě PROFI. Jestli jste ale někdo, kdo hledá stroj na maximální a nekompromisní využití, určitě sáhněte po lepší řadě PREMIUM.

Pomoc při výběru vám rádi poskytneme. Máme hodně zákazníků, kteří vědí, co přesně hledají a co potřebují. V tomto případě se staráme pouze o hladkou rychlou dodávku zboží. Často nám také volají lidé, kteří začínají a vytížení a vhodný výběr stroje nedokážou relevantně posoudit. V této chvíli přichází naše práce, kdy se snažíme na základě poskytnutých informací doporučit vhodný stroj. Chápeme, že u hodně zákazníků může převládat jistá skepse, protože hodně prodejců se snaží za každou cenu prodat drahé stroje. U nás se snažíme doporučit vždy to, co je pro zákazníka dostačující a cenově nejpřijatelnější.

Pokud se potřebujete s výběrem poradit, neváhejte se na nás obrátit telefonicky nebo přes e-mail.

 

Tel: +420 602 287 222

E-mail: info@procarosa.cz

 

Děkuje tým Procarosa

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX