Jak vylepšit podlahu v dílně

Car Repair Shop

REKONSTRUKCE PODLAHY ZA PÁR HODIN!

Opravdu to lze zvládnout za pár hodin. PVC podlahu Procarosa zvládne položit úplně každý, aniž by musel platit podlaháře nebo jiné řemeslníky. Pokládka našich modelů podlah je skutečně jednoduchá, rychlá a čistá. Máme široký sortiment barev a tipů. Věříme proto, že si u nás vybere úplně každý a doladí si svou podlahu k obrazu svému.

Jedinečné podlahové řešení výhradně od českého výrobce. Dlažba je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného PVC, díky kterému má mimořádnou odolnost, praktičnost a dobrý vzhled. Díky širokému výběru můžete podlahu kombinovat a využít ji třeba jenom na podlaze ve své garáži nebo například ve vaší firmě, kde pomocí barev můžete vytvářet pruhy – zóny a podobně.

 

PROČ PODLAHY PROCAROSA A NE JINÉ?

Betonové podlahy mají své výhody, ale také mnoho nevýhod. Taková podlaha je méně odolná proti rozpouštědlům a solím. Působení provozních kapalin se tak časem projeví nejen na jejím vzhledu. Beton se začne drolit, a kromě různých výmolů a děr Vás nemile překvapí i zvýšená prašnost. Betonovou podlahu můžete opatřit nátěrem, který betonový povrch zpevní. Jde o levnou, ale pracnou variantu.

Garage 4

Dlaždice Procarosa jsou zajímavou alternativou. Jsou cenově dostupné, nenáročné na pokládku a velice jednoduše se udržují čisté. Určitě výhodou je jejich mobilita. V případě, že jste třeba v nájmu a nechce se vám investovat do něčeho, co není vaše, pak PVC modulární dlažba je tou správnou volbou. Po ukončení provozu nebo nájmu jednoduše přenesete jinam nebo ji prodáte.

 

ČIŠTĚNÍ PODLAHY 

Podlahové krytiny Procarosa vyčistíte jakýmkoliv saponátem s vodou. Podlaha je výrazně odolná proti nejrůznějším chemikáliím, ať už zásaditým nebo kyselým. Doporučeno je však takto agresivní znečištění z podlahy co nejdříve opláchnout. Dlažba je odolná i na ohyb a náraz. 

 

JAK PODLAHU INSTALOVAT?

Na instalaci podlahy Procarosa budete potřebovat pouze gumovou paličku a nožík nebo řezačku pro řezání dlaždic. Jestli máte podklad nerovný, bude potřeba nivelace. Drobné praskliny nebo nerovnosti nevadí. 

                      Installation 2    Installation 3    Installation 4

 

 

DALŠÍ INFORMACE K PODLAHÁM

Zaujala vás podlaha Procarosa? Pokud ano, více naleznete zde: PODLAHY, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 704 705 666 nebo na na našem emailu info@procarosa.cz. Rádi vám poradíme s výběrem metráží nebo jinou problematikou. 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX