Metallkraft

Značka Metallkraft patří pod společnost Stürmer Maschinen, která byla založena v roce 1982 jako velkoobchod s obráběcími stroji a dnes zaujímá vedoucí postavení mezi světovými prodejci strojů.

Pod německou značkou Metallkraft se nachází široká škála kvalitních kovoobráběcích strojů od evropských výrobců, které jsou určeny především pro náročné uživatele a najdou uplatnění v mnoha dílnách a provozech. Zakoupením značkového produktu od společnosti Metallkraft získáte produkt, který obstojí díky  jednoduchosti použití, užitným vlastnostem, kvalitě v porovnání s cenou a výkonem, a díky tomu pro vás bude správným rozhodnutím i po dobu dalších let.

MK_cz

Metallkraft má proškolené partnery po celém světě a díky tomu se k Vám dostane zboží včetně špičkového servisu. Mezi nejžádanější produkty patří hydraulické lisy. Dále jsou velice vyhledávané ohýbačky i zakružovačky této značky.

metalkraft-bann

 

Rádi Vám s výběrem vhodného zařízení poradíme. Stavte se u nás na provozovně prohlédnout katalogy a nabídku Metallkraft. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na naší infolince +420 704 705 666 nebo na e-mailu info@procarosa.cz

 

Za spolupráci Vám děkuje tým Procarosa 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX