Přírodní granát #80

garnet 80

Přírodní granát je určen pro tryskání stlačeným vzduchem. Jeho použití je vhodné jak v mobilních pískovačkách, tak v pískovacích boxech. Jedná se o 100 % ekologickou a přírodní surovinu. Díky širokému rozpětí velikostí zrna je využitelný pro mnoho aplikací - speciální čištění za sucha i mokra, tryskání a řezání vodním paprskem. 

Hlavní charakteristickou vlastnosti přírodního granátu je vysoká tvrdost a pevnost. Má velice nízkou drobivost a vysokou relativní hmotnost. Díky všem zmíněným vlastnostem zajišťuje relativně bezprašný proces tryskání. Díky volbě a ovládání pracovního tlaku je umožněno výborné řízení operace a dosažení dokonalé a stejnoměrné drsnosti povrchu. 

Díky nízké drobivosti a vysoké pevnosti lze tento granát použít opakovaně, díky čemuž dochází ke snížení nákladů na spotřebovaný materiál. Přírodní granát nevstřebává vlhkost, proto je jeho skladování a používání velice jednoduché. Díky bezpečnosti tohoto materiálu pro tryskání je zajištěné čisté a bezpečné pracovní prostředí. Tryskání probíhá s nižším tlakem a díky tomu je velice snížená i hlučnost. 
 
 
 Použití přírodního granátu:
  • čištění železných odlitků
  • odstraňování tlustých vrstev rzi a barvy
  • agresivní čištění železa
  • u mramoru díky tomuto materiálu dosáhneme starobylého vzhledu
  • čištění kamene, cihel, dřeva, betonu, dlažby, trupů lodí od usazenin
  • tryskání skla a zrcadla

 

Přírodní granát Mesh #80, typ RA

Přírodní granát v kvalitě RA je růžový aluviální plážový granát vyznačující se vysokou kvalitou řezu. Toto abrazivo pro vodní parsek je dvakrát prosévané, má oblé hrany, což zaručuje konzistentní tok abraziva do vodní trysky a velice kvalitní, rychlý řez.

Přírodní granát Mesh #80, typ CA

Přírodní granát v kvalitě CA je kombinací aluviálního granátu a hard rock granátu. Zrna mají ostré hrany. Je dvakrát tříděný a zároveň praný ve vodě. Vyznačuje se vysokou tvrdostí, rychlostí a kvalitou řezu. Kombinuje v sobě vlastnosti aluviálního a hard rock granátu. Třídění tohoto materiálu na Gaussově křivce je „posazeno“ o něco výše než u čistě aluviálního abraziva.

Přírodní granát Mesh #80, typ Standard  

Materiál pro řezání vodním paprskem určené pro méně náročné operace, například řezání měkčích materiálů, plechů, plastů atd.

Přírodní granát Mesh #80, typ Premium

Jedná se o tmavě červené abrazivo pro vodní paprsek, které se vyznačuje zejména ostrými hranami. Vyrábí se drcením horniny. Vyznačuje se vysokou tvrdostí, rychlostí řezu a je vhodný pro řezání kamene či jiných tvrdých, silných materiálů.

Přírodní granát Mesh #80, typ SA

Přírodní granát SA je špičkový aluviální plážový granát pro vodní paprsek, vyznačující se absolutní čistotou a kvalitou produktu. To zajišťuje rovnoměrný, konzistentní tok abraziva do vodní trysky, což má za následek vysoce kvalitní výkon jak v řezné rychlosti, tak v kvalitě řezu vodního paprsku. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších granátů pro vodní paprsek na trhu. 

Chemické složení:

garnet80-chemic.složení


 

×

Splátková kalkulačka ESSOX