Unicraft

Značka Unicraft patří pod společnost Stürmer Maschinen, která byla založena v roce 1982 jako velkoobchod s obráběcími stroji a dnes zaujímá vedoucí postavení mezi světovými prodejci strojů.

Pod značkou Unicraft se skrývá kvalita za ekonomickou cenu. Pokud chcete nakoupit zboží za přijatelnou cenu, tak Vám zaručujeme, že s Unicraft rozhodně nešlápnete vedle. Díky inteligentní, nejmodernější konstrukci a použití vysoce kvalitních dílů si můžete být jisti, že kupujete produkt, který zaručuje maximální spolehlivost a bezpečnost provozu. 

unicraft

Společnost Unicraft se specializuje především na kvalitní manipulační techniku pro univerzální použití. Mezi nejprodávanější produkty patří paletové vozíky a zvedací stoly. Pro manipulaci s těžkými prostředky Vám můžeme doporučit vysokotonážní zvedáky a dílenské jeřáby. Ve Vaší dílně nesmí chybět ani kladkostroje, závěsné váhy a kladkostroje od značky Unicraft.

unicraft-banner

Rádi Vám s výběrem vhodného zařízení poradíme. Stavte se u nás na provozovně prohlédnout katalogy a nabídku Unicraft. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na naší infolince +420 704 705 666 nebo na e-mailu info@procarosa.cz

 

Za spolupráci Vám děkuje tým Procarosa 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX