Dvousloupový zvedák 3,5 t ECONOMIC

Kód: GO_104
Sleva 3 % za platbu předem
Značka: Golemtech
49 600 Kč 60 016 Kč včetně DPH
SKLADEM

Elektro-hydraulický dvousloupový zvedák. Manuální ovládání západek a spouštění z jednoho místa. Spolehlivá jednoduchá konstrukce.

  • Nosnost: 3500 kg
  • Maximální výška zdvihu: 1840 mm
  • Hmotnost: 570 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový model dvousloupového zvedáku Golemtech 3500 kg ECO              

Novou předností tohoto zvedáku jsou bezpečnostní západky ovládané manuálně pákou z jednoho místa. Odpadá tedy hlavní nevýhoda manuálně ovládaných bezpečnostních západek, kdy se u jiných modelů musí zvedák obcházet a odjišťovat západky zvlášť v každém sloupu.                 

Dvousloupový zvedák Golemtech 3500 kg má variabilně nastavitelná nosná ramena (výsuvná a směrově nastavitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami pomocí adaptérů. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. 

Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky. Více k dopravě zde. Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvousloupové zvedáky s přejezdem
Nosnost [kg]: 3500
Min. výška zdvihu [mm]: 100
Max. výška zdvihu [mm]: 1840
Průjezdná šířka [mm]: 2350
Zadní ramena [mm]: 820 - 1210
Přední ramena [mm]: 690 - 1020
Výška sloupů [mm]: 2820
Ovládání západek: mechanické
Ovládání spouštění: mechanické
Příkon [V]: 400
Hmotnost [kg]: 570

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX