Zouvačka TC-04 bezpáková s ramenem

Kód: GO_236
Sleva 3 % za platbu předem
Značka: Golemtech
73 500 Kč 88 935 Kč včetně DPH
SKLADEM

Automatická zouvačka pro montáž a demontáž pneumatik automobilů. Upínací talíř s velkým rozsahem upnutí, dvě rychlosti otáčení, pneumaticky ovládané sklopné rameno, vzduchové dělo, pomocné montážní rameno pro montáž sportovních pneu, pneumatický zouvací palec.

 • Hmotnost: 270 kg
 • Výkon motoru: 0,75 kW
 • Maximální průměr pneumatiky: 1040 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvourychlostní automatická zouvačka Golemtech pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů. Model pro profesionální použití vybavený tlakovým dělem, pneumaticky ovládaným sklopným ramenem, pneumaticky ovládaným posuvem a zdvihem montážní patky a navíc pneumatickou montážní hlavou. 

Jedná se o systém, kdy není potřeba používat montážní páku. Pneumatiku zachytíte a převléknete pomocí pneumaticky ( páčkou ) ovládaného montážní palce. Za pomoci  pneumatického bočního ramene je tak práce velice pohodlná a zejména odpadá riziko poškození ALU kol montážní pákou, jak je tomu u klasických typů zouvaček.

Tento model má zesílenou konstrukci rámu a šestihranné tyče na které je pneumatický montážní palec uchycen.

Součástí stroje je pomocné montážní rameno. Pomocné montážní rameno "uniroller" je nepostradatelným pomocníkem při montáži pneu sportovních vozů, nízkoprofilových pneumatik či pneu s velmi tuhou patkou, kdy je montáž obvyklým způsobem značně náročná, ne-li nemožná. Přítlak kladek (kompletní sada je součástí dodávky) je zajištěn vestavěným pneumatickým pístem, snadno ovládaným z místa obsluhy. Pracovní tlak 8 bar. 

Pomocné montážní rameno "uni oller" je nepostradatelným pomocníkem při montáži pneu sportovních vozů, nízkoprofilových pneumatik či pneu s velmi tuhou patkou, kdy je montáž obvyklým způsobem značně náročná, ne-li nemožná. Přítlak kladek (kompletní sada je součástí dodávky) je zajištěn vestavěným pneumatickým pístem, snadno ovládaným z místa obsluhy. Pracovní tlak 8 bar. Použití pro automatickou zouvačku TC02. ( zouvačky Golemtech mají již v základu připravené montážní body, nejsou tedy potřeba žádné úpravy )

 • upínací talíř s velkým rozsahem upnutí
 • pneumaticky ovládané sklopné rameno a pneumatický palec
 • automatický odskok hlavy od ráfku
 • dvě rychlosti otáčení stolu
 • integrované tlakové dělo
 • pneumaticky ovládaný posuv a zdvih montážní patky, zajištěný jedním tlačítkem
 • vysoká kvalita zpracování zouvačky
 • zabudovaná jednotka úpravy vzduchu (filtrace,mazání,regulace tlaku)
 • cejchovaný pneuhustič

 

Součástí dodávky je zouvačka, cejchovaný pneuhustič s manometrem, montážní páka, plastová sada krytů pro ochranu poškození hliníkových disků, vzduchové dělo.

Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky. Více k dopravě zde. Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zouvačky pneumatik
Hmotnost [kg]: 270
Vnější rozměr pro upevnění ráfku ["]: 10 - 21
Vnitřní rozměr pro upevnění ráfku ["]: 12 - 24
Maximální šíře pneumatiky [mm]: 355
Maximální průměr pneumatiky [mm]: 1040
Rychlost otočné desky [ot/min]: 7
Montážní rameno: výklopné, pneumatické
Pracovní tlak [bar]: 8 - 10
Napájecí napětí [V]: 380
Výkon motoru [kW]: 0,75

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX