Zouvačka TRC-02 agro

Kód: GO_191
Sleva 3 % za platbu předem
Značka: Golemtech
235 221 Kč 284 617 Kč včetně DPH
SKLADEM

Elektrohydraulická zouvačka pro montáž a demontáž pneumatik nákladních vozidel, autobusů, traktorů a dalších zemědělských strojů. Automatické ovládání, vše ovládáno hydraulikou, samostatný elektromotor  hydraulického systému a  převodovky, přenosný ovládací sloupek.

  • Motor hydrauliky: 3 kW
  • Maximální průměr kola: 2500 mm
  • Hmotnost: 1200 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrohydraulická zouvačka pro montáž a demontáž pneumatik nákladních vozidel, autobusů, traktorů a dalších zemědělských strojů s průměry ráfků 14" až 56". Plně automatické ovládání. Veškeré pohyby jsou ovládány hydraulikou, včetně otáčení a odklápění montážní hlavy.


Nákladní zouvačka Golemtech TRC-02 se vyznačuje vysokou spolehlivostí, díky použití samostatného elektromotoru hydraulického systému i převodovky a kvalitnímu provedení. Pro snadnou obsluhu má nákladní zouvačka přenosný ovládací sloupek. K ovládání se používá z bezpečnostních důvodů napětí 24 V.

Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky. Více k dopravě zde. Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zouvačky pneumatik
Hmotnost [kg]: 1200
Napájecí napětí [V]: 400
Motor hydrauliky [kW]: 3
Motor převodovky [kW]: 3
Rozsah upnutí ["]: 14 - 56
Max. váha kola [kg]: 2000
Max. průměr kola [mm]: 2500
Ovládací napětí [V]: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX