Tryskací zařízení Dustless Blasting DB150

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Nákup NA SPLÁTKY Efekt lupa
 • 1 z 2
 

Vodní pískovačka Dustles Blasting DB 150

 • Objem jednotky 40l
 • Maximální tlak 10 bar
 • Doba tryskání při plném naplnění 15 min

 

Sleva za REGISTRACI a PLATBU - víczde

 

 

Dostupnost Na dotaz
Cena 151 250 Kč včetně DPH
125 000 Kč    
Kód produktu TZ-102
Kategorie PÍSKOVÁNÍ
 
Tlakové pískovací zařízení Dustless Blasting DB150 pro tryskání směsí vody a abrazivního materiálu. Využívá se převážně pro čištění na místech kde je nutné minimalizovat prašnost jako jsou centra měst, nádraží atd. Jednotka je velmi variabilní, lze ji nastavit jak pro odstraňování silných vrtev rzi a barev tak pro šetrné tryskání historických objektů jako jsou sochy, balustrády, portály atd. Jako tryskací médium lze použít jakýkoliv materiál, který neplave na hladině a to vlhký nebo mokrý.
Ovládání je zajištěno pomocí pneumatického ventilu, který se jednoduše ovládá na dálku a to kleštěmi u obsluhy. Spínací kleště jsou pro lepší kontrolu umístěny na hadici u trysky. Tento způsob ovládání šetří provozní náklady až o 30%. Regulátorem tlaku, který je součástí každé jednotky Dustless se reguluje množství dodávaného stlačeného vzduchu kdy se hodnota nastaveného tlaku zobrazuje na manometru.
Pískovačka Dustless Blasting a její princip:
Do jednotky se doplní požadované množství vody, abraziva a případně také inhibitoru koroze, který doporučujeme. Po uzavření nádoby se stlačí hlavní ruční páka a pomocí regulačního šroubu se nastaví množství přisávané směsi do vzduchu. Spínacími kleštěmi u trysky se spustí proces tryskání, který lze v průběhu prací kdykoliv přerušit. Vibrační pneumatický motor na vnější stěně nádoby, zajištuje plynulý a bezproblémový chod jednotky


HLAVNÍ VÝHODY DUSTLESS PÍSKOVÁNÍ:

 • Možnost doplňovat mokrý písek (odpadají tak náklady na dražší sušený písek)
 • Není nutná dochlazovací, kondenzační a jiná jednotka pro odstraňování vlhkosti. Připojení je možné přímo z kompresoru.
 • Zařízení je velmi šetrné k povrchům kdy nedochází k zahřátí tryskaných ploch (jak bývá u klasických tlakových zařízení).  Voda, která obaluje zrno písku funguje jako chladivo. Řeší tak problém převážně u tryskání historických vozů kdy větší čištěné plochy podléhají nenávratné deformaci.

 

Inhibitor koroze:
Při tryskání vlhčeným pískem doporučujeme využívat inhibitor koroze, který naleznete v naší nabídce. Inhibitor zabraňuje vzniku korozi po otryskání a oxidaci u prvků z lehkých slitin.
 
Použité tryskací materiály:
 • Struska
 • Korund
 • Granát
 • Karbid křemíku
 
Při dodávce obdržíte certifikát a rovněž lze dohodnout zaškolení, zprovoznění jednotky atd.
Součástí zařízení je:
tlaková nádoba 40l.
pneumatický ventil
hadice dálkového ovládání 15m.
hadice tryskací 15m.
ovládací kleště
nálevka
manometr 2x

 

 

Hmotnost [Kg] 72
Pracovní tlak [bar] 2-10
Velikost zrna [mm] 0,15 - 0,40
Délka tryskání na jedno naplnění [mm] 15
Průměr TC trysky [mm] 8
Šířka [mm] 584
Hloubka [mm] 533
Výška [mm] 1067

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.