Zařízení pro měření geometrie kol WA-18

Kód: GO_208
Sleva 3 % za platbu předem
Značka: Golemtech
99 063 Kč 119 866 Kč včetně DPH
SKLADEM

Laserová geometrie kol s bezdrátovým přenosem dat. Pracuje samostatně bez nutnosti připojení k PC.

  • Hmotnost: 80 kg
  • Napájecí napětí: 230 V
  • Počet CCD senzorů: 6 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická laserová geometrie kol Golemtech WA-18 

Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno hlavami s 6 CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standardním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Sada mimo hlavního stojanu a měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11"-21", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a pár otočných plošin.

Měření sbíhavosti kol, odklonu, záklonu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os atd.

Toto zařízení pro měření geometrie, ve verzi WA-18 pracuje zcela samostatně, bez nutnosti připojení k počítači. Součástí předních měřících hlav je displej, kde jsou zobrazovány veškeré hodnoty a klávesnice, pomocí které se celé měření ovládá. 


K elektronické laserové geometrii kol Golemtech WA18 je možno přikoupit sadu CONNECT, na připojení zařízení k vlastnímu PC / notebooku zákazníka. Tato sada obsahuje speciální převodník dat, který se připojí k PC pomocí USB konektoru a zajišťuje bezdrátovou komunikaci mezi počítačem a měřícími hlavami. Přiložený software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi samozřejmě rozšiřovat. Dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické meření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot.Pomocí této sady získáte plnohodnotné zařízení, které ovládáte pomocí PC programu, stejně jako u geometrie WA-58.

Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky. Více k dopravě zde. Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Geometrie kol
Hmotnost [Kg]: 80
Napájecí napětí [V]: 230
Rychloupínače na kola: 4 x 11" – 21"
Databáze hodnot: ne
Primární úhly: celková i samostatná sbíhavost, odklon, záklon, úhel jízdní osy
Kompenzace disků: ano
Počet CCD senzorů: 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX