Zařízení pro měření geometrie kol WA-58 PROFI

Kód: GO_56
Sleva 3 % za platbu předem
Značka: Golemtech
121 429 Kč 146 929 Kč včetně DPH
SKLADEM

Laserová geometrie kol s bezdrátovým přenosem dat. Obsahuje PC s databází přednastavených hodnot, tiskárnu a LCD monitor.

  • Hmotnost: 85 kg
  • Napájecí napětí: 230 V
  • Počet CCD senzorů: 6 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická laserová geometrie kol Golemtech WA58

Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno hlavami s 6 CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standardním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Součástí zařízení je PC s licencovaným systémem Windows, LCD monitor, klávesnice, myš a tiskárna.  Celé zařízení se ovládá pomocí software pro měření geometrie kol v českém jazyce. Software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi samozřejmě rozšiřovat. Naše zařízení používají  databázi hodnot předepsaných výrobci, která se pravidelně aktualizuje Dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické meření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot.

Sada mimo hlavního stojanu a měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11" - 21", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a pár otočných plošin.

Měření sbíhavosti kol, odklonu, záklonu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os atd.

Toto zařízení pro měření geometrie může pracovat i samostatně, bez nutnosti připojení k PC. Součástí předních měřicích hlav je displej, kde jsou zobrazovány veškeré hodnoty a klávesnice, pomocí které se celé měření může také ovládat.

Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky. Více k dopravě zde. Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Geometrie kol
Hmotnost [kg]: 85
Napájecí napětí [V]: 230
Rychloupínače na kola: 4 x 11" – 21"
Databáze hodnot: ano
Primární úhly: celková i samostatná sbíhavost, odklon, záklon, úhel jízdní osy
Kompenzace disků: ano
Počet CCD senzorů: 6
Software: Windows 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX