3D geometrie s elektronickým sledováním terčů

Kód: GO_201
Sleva 3 % za platbu předem
Značka: Golemtech
198 000 Kč 239 580 Kč včetně DPH
SKLADEM

Terčová 3D geometrie s automatickým pohybem HD kamer na středovém sloupu. Elektronická kontrola sledování odrazových terčů. Ovládání v CZ jazyce s integrovanou databází předepsaných hodnot pro jednotlivá vozidla.

 • Napájecí napětí: 230 V
 • Hmotnost: 210 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

3D geometrie s elektronickým automatickým sledováním polohy terčů. HD kamery s vysokým rozlišením jsou umístěny na výškově pohyblivém středovém sloupu. Pomocí funkce automatického sledování polohy terčů si elektronika sama určuje a nastavuje ideální polohu výšky kamer. Měření tak může probíhat jak na spuštěném, tak na zvednutém zvedáku. Pohyb a sledování terčů probíhá automaticky, obsluha nemusí nic řešit. 

 • Automatické sledování terčů

HD kamery sledují automaticky polohu odrazových terčů při zdvihání a spouštění vozidla. Vše je řízeno elektronicky, bez potřeby zásahu obsluhy.

 • Stíněné odrazové terče

Nová technologie odolných odrazových terčů se speciálním filtrem pro eliminaci rušení při všech světelných podmínkách. Velice odolné provedení.

Odrazové terče jsou z velmi odolného materiálu, neobsahují žádnou elektroniku, tzn. nepotřebují baterie, ani kabely. Jsou stále v zorném poli kamer, geometrie je tedy vhodná i pro vozidla s nízkými spojlery.

 • Speciální funkce

Měření rozdílů stop, vzdálenosti náprav a středů kol pro rychlou kontrolu stavu podvozku. Měření rovinnosti zvedáku, kamera pro najeti na stanoviště.

 • Rychlé měření a kompenzace

Potlačením vozidla se provede automaticky změření základních úhlů a kompenzace házivosti disků obou náprav současně, to zaručí maximální přesnost.

Funkce kompenzace házivosti potlačením vozidla na minimální vzdálenost, umožňuje během několika málo okamžiků změření a 3D dynamickou projekci naměřených úhlů. Použití na zvedáku, na zemi, nebo na montážní jámě.

 

Určeno pro osobní a dodávková vozidla. 3D geometrie umožňuje přesné měření celé řady parametrů geometrie kol přední i zadní nápravy a diagnostiku řízení. 

Primární úhly: celková i samostatná sbíhavost, odklon, záklon, úhel jízdní osy 

Sekundární úhly: rozsah úhlů rejdu, maximální úhel natočení kol, přesazení, sdružený a diferenční úhel

Funkce měření rozdílů stop a rozchodů náprav (vzdálenosti středů všech kol) Snadná kontrola jestli vozidlo nebylo např. havarováno. 

Měření rovinnosti zvedáku. Měření průměru kola a rychlosti otáčení.

Nová generace mini odrazových terčů se speciálním ochranným filtrem zaručuje nejspolehlivější odraz i v nepříznivých světelných podmínkách.

3D geometrie používá přehledný ovládací software pod OS Windows v českém jazyce. Obsluha je tak velice jednoduchá, vše je přehledně graficky zpracováno a integrováno do průvodce celým měřením. Zobrazení na velkém 22" monitoru umožňuje snadné čtení a zobrazovaných dat i z větší vzdálenosti. Obsahuje databázi vozidel s hodnotami určenými výrobcem s možností editace. Databázi zákazníků a evidenci zakázek. Tisk protokolu s výsledky měření. 

Dodávka 3D geometrie obsahuje:

 • Stojanovou konstrukci s držáky na příslušenství a integrovanými výškově stavitelnými HD kamerami
 • PC s klávesnicí a myší, tiskárnu, monitor
 • 4 stíněné mini odrazové terče z tvrzeného materiálu
 • 4 univerzální stavitelné rychloupínací držáky na terče 11" – 25"
 • Aretaci volantu a pedálu brzdy
 • Přední otočné plošiny

 

Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky. Více k dopravě zde. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Geometrie kol
Hmotnost [kg]: 210
Napájecí napětí [V]: 230
Sledování terčů: automaticky s posuvem kamer
Stíněné odrazové terče: ano
Rychloupínače na kola: 4 x 11" – 25"
Databáze hodnot: ano
Primární úhly: celková i samostatná sbíhavost, odklon, záklon, úhel jízdní osy
Kompenzace disků: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX