Jak vybrat dílenský nábytek

 

Jak správně vybrat dílenský nábytek? Na první pohled se může zdát, že se jedná o okrajovou záležitost provozů a samotný výběr není ničím složitým a důležitým. Existuje však pár drobností, které není radno podceňovat. Pravdou je, že každý efektivní prostor a hlavně ten pracovní, utváří především pořádek a přehlednost.

Při výběru dílenského nábytku se obecně musíte řídit jinými pravidly, než při nákupu čehokoliv jiného. Zde je několik tipů pro výběr správného nábytku.

 

ROZMĚRY

Jedná se o základní radu, kterou však zákazníci často opomíjejí. Před nákupem si důkladně promyslete, jaký prostor pro nábytek chcete mít vyčleněný. Pečlivě změřte rozměry tohoto prostoru. Dalším důležitým aspektem je počet osob, které budou nábytek využívat a jaké mají požadavky na uspořádání zásuvek.

Určitě si nezapomeňte před zakoupením nábytek pořádně prostudovat a případně i osobně prohlédnout. Nepřehledné nebo nevhodně uspořádané nářadí je pro pracovníky a veškerou obsluhu velkou překážkou. V případě profesionálů vše platí dvojnásobně. Při výběru můžete kontaktovat naše pracovníky a vše s nimi prokonzultovat.

IMG_20200720_130246-2     stažený soubor_2    IMG_20200720_130624-2

 

VOLBA KVALITY A POUŽITÝCH MATERIÁLŮ

Naše produkty jsou vyráběny pouze z kvalitních materiálů od prověřených dodavatelů. Nábytek je vyroben z pevného kompozitu a pracovní desky jsou k dispozici z nerezu nebo dřeva. Jednotlivé díly lze libovolně kombinovat podle potřeby a vytvořit tak vysoce individuální sestavu, která se dokonale hodí do vašeho prostoru.

 

ZA KVALITU SE PLATÍ  - TO UŽ DÁVNO NENÍ PRAVDOU

Nic není zadarmo a kvalita už vůbec ne. Toto samozřejmě dávno neplatí. Při troše snahy a dobré vůle mohou dodavatelé získat velmi zajímavé výrobky s velmi slušnou kvalitu, dobrou variabilitou a především i zajímavou cenu. Nenechte se vylekat přemrštěnými cenami. Prohlédněte si nábytek od značky Procarosa a jeho sety, které vás určitě přesvědčí o opaku.

 

MÁME SKVĚLOU KONKURENCI. PROČ NAKOUPIT PRÁVĚ OD NÁS?

Již mnoho let vyvíjíme a prodáváme vybavení dílen a karosáren. V kategorii dílenského nábytku jsme pro naše zákazníky odvedli velký kus práce. Podařilo se nám probojovat velkým množstvím výrobců, velkým množstvím jednotlivých kusů nábytků v různých kvalitách, provedeních, barvách, cenách a 1000 možných kombinacích. Z toho všeho jsme podle poptávky a požadavků našich zákazníků jednoduše postavili dílenské sety, které jsou sestaveny z těch nejvýhodnějších a nejzajímavějších komponentů. To vše jsme jednoduše rozdělili do šesti sestav, které se odlišují především velikostně. Sety jsme označily podle velikosti oblečení XS - XXL. V případě zájmu o individuální sestavu nad rámec této nabídky, se vám samozřejmě také rádi pokusíme vyjít vstříc.

 

2-Sestava Procarosa-L

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX