Dílenský vozík na nářadí PROCAROSA PROFI 807

 
  • 1 z 6
 

Dílenský vozík na nářadí PROCAROSA PROFI 807, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: celková nosnost 450 kg, váha 83 kg, bezpečnostní zámek pro každou zásuvku. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 11 910 Kč
Ušetříte 1 310 Kč (–11 %)
Cena 12 826 Kč včetně DPH
10 600 Kč    
Kód produktu DBC001
Značka Procarosa
Kategorie DÍLENSKÉ BOXY
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Informace o produktu:

Dílenský vozík na nářadí PROCAROSA PROFI 807, díky jeho vysoce výkonným sklopným kuličkovým ložiskům lze otevřít zásuvku úplně celou, což Vám usnadní práci, zpřehlední prostor, ale také prodlužují životnost zásuvky. Dílenský vozík je vybaven bezpečnostním zámkem pro každou zásuvku, aby nedošlo k jejímu náhodnému otevření + pokročilý systém centrálního zamykání. 

Rukojeť vozíku je vyrobena z lité slitiny hliníku, která je velice odolná. Kola mají vysokou životnost a dvoucestnou brzdu, celková nosnost kol je 600 kg. Pokročilý vrchní zásobník na polymer s jednorázovou technikou lití zajišťuje, že je horní zásobník pevný, odolný a snadno se čistí. 

Praktický je také design štítu na boku pro zavěšení nářadí a různých položek a dvě vyztužující žebra na zadním panelu, které zabraňují vibracím. Součástí jsou i bezpečnostní vložky na rozích.

Celková nosnost [kg] 450
Tloušťka materiálu [mm] 1 - 1,5
Celkové rozměry [mm] 800 x 485 x 1020
Hmotnost [Kg] 83

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: