]

Dvousloupový zvedák 4 t MAXI

 
Sleva 3 % za platbu předem Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Elektro-hydraulický dvousloupový zvedák. Prodloužená třídílná ramena. Automatické elektronické ovládání bezpečnostních západek, zdvihu i spouštění tlačítky z 24 V elektro boxu. Nízký přejezdový práh mezi sloupy, velký rozsah zdvihu.

  • Nosnost: 4000 kg
  • Výška zdvihu: 95 - 1930/2030 mm
  • Hmotnost: 700 kg
Dostupnost Na dotaz
Cena 77 187 Kč včetně DPH
63 791 Kč    
Kód produktu GO_205
Značka Golemtech
Kategorie Dvousloupové zvedáky s přejezdem
 

Zadní prodloužená třídílná ramena pro dosažení zdvihacích bodů u nejdelších dodávek.

Dvousloupový elektrohydraulický zvedák Golemtech 4000, využijete pro zvedání jak těžších osobních, tak i dodávkových vozidel. Vysoká nosnost 4 tun samozřejmě odpovídá i použití kvalitních zesílených materiálů. 

  • Výškově stavitelné patky s nástavci

Patky se závitem a gumovou ochranou prahů. Součástí dodávky jsou i výškové nástavce pro použití s vyššími vozidly. Spodní pozice jen 100 mm.

  • Elektronický control box

Ovládání elektromagnetických západek i celého provozu tlačítky, pomocí bezpečného 24V rozvodu z jednoho místa. Koncový spínač.

  • Třídílná asymetrická výsuvná ramena

Prodloužený rozsah pro dosažení co největšího množství zdvihacích bodů i u dodávek díky třídílným ramenům. Automatické odjištění aretace.

Zvedák Golemtech 4000 je vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostními západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Zvedák má nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Tyto sloupové hevery charakterizuje praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

Dvousloupový zvedák Golemtech má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a stranové nastavitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštěné poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu.

Zvedák může být osazen na betonovou desku tloušťky min. 200 mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900 mm x 4500 mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200 mm x 700 mm hloubky 500 mm z betonu C20/25.

Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky. Více k dopravě zde. Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

Nosnost [kg] 4000
Min. výška zdvihu [mm] 95
Max. výška zdvihu [mm] 1930/2030
Průjezdná šířka [mm] 2552
Zadní ramena [mm] 815 - 1590
Přední ramena [mm] 717 - 1070
Výška sloupů [mm] 2830
Ovládání západek elektromagnetické
Ovládání spouštění elektromagnetické
Příkon [V] 400
Hmotnost [kg] 700

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: